Prieš „Eurovizijos“ finalą internete pasirodė nuogo Rusijos atstovo Sergejaus Lazarevo nuotraukos

Sergejus Lazarevas / „Youtube“ stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Skaičiuojant paskutines valandas iki Stokholme rengiamo didžiojo „Eurovizijos“ finalo, į viešumą išlindo šių metų provokuojančios Rusijos atstovo Sergejaus Lazarevo nuotraukos.

Jose atlikėjas pozuoja sėdėdamas nuogas, šalia – prie radiatoriaus prirakinta pusnuogė susitaršiusi mergina, S.Lazarevas jai prie veido laiko pjūklą, rašo thesun.co.uk.

Pasak portalo, pikantiškos ruso nuotraukos buvo išplatintos ir gėjų pamėgtuose pornografiniuose puslapiuose.

TAIP PAT SKAITYKITE: Rusijos atstovas „Eurovizijoje“ išreiškė paramą LGBT: „Pas mus yra gėjų klubų, patikrinkite „Google“

Rusijos atstovas Sergejus Lazarevas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Rusijos atstovas Sergejus Lazarevas / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Nors vėliau paaiškėjo, kad šios nuotraukos darytos prieš keletą metų, 2008-aisiais, tai nenuslopino Rusijos valdžios nepasitenkinimo. Kremliaus prašymu į viešumą išlindusios nuotraukos netrukus buvo pašalintos.

Toks skandalas prieš pat dainų konkurso finalą nuskamba jau nebe pirmą kartą. Praėjusiais metais panašus atvejis buvo ir su Rusijai atstovavusia Polina Gagarina. Tuomet likus paskutinėms dienoms iki „Eurovizijos“ finalo buvo paviešintos jos apsinuoginusios nuotraukos žurnale „Maxim“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Polina Gagarina žurnalo „Maxim“ fotosesijoje

Polina Gagarina žurnalo „Maxim“ fotosesijoje (7 nuotr.)
+1

S.Lazarevas šiemet laikomas vienu didžiausių pretendentu kovoti dėl per pergalės „Eurovizijoje“. Su daina „You Are The Only“ jis į sceną žengs 18 numeriu.

Skaitykite daugiau