Prieš dvi savaites pagimdžiusi Karolina Meschino parodė figūrą: „Neįtikėtina, ką gali moters kūnas“

Karolina Meschino
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-21 17:32
Prieš dvi savaites pirmagimės dukros Isabelle sulaukusi influencerė, verslininkė Karolina Meschino (25) gerbėjams socialiniuose tinkluose parodė savo kūno pokyčius po gimdymo – moteris stebisi, kiek daug gali moters kūnas, rodos, ką tik nešiojęs savyje kūdikį, o štai po kelių savaičių net sunku būtų suprasti, kad neseniai pūpsojo nėščiosios pilvukas.

Socialiniuose tinkluose Karolina Meschino pasidalijo nuotrauka, kurioje užfiksavo savo kūno pokyčius praėjus dviems savaitėms po dukros gimimo. Karolina stebėjosi, koks iš tiesų stebuklingas yra moters kūnas, per trumpą laiką galintis kardinaliai pasikeisti dėl nėštumo, o po jo ir vėl grįžti į beveik prieš tai buvusias formas.

„Laikau savo lėlytę ant rankų ir negaliu dar niekaip suprasti, kad čia mano vaikutis ir jog ji ir mano tas per 9 mėnesius draugeliu tapęs pilvas turėjo kažką bendro (juokiasi).

Neįtikėtina, ką gali moters kūnas. Be išsitampiusios odos ir pigmentinės linijos tikrai negaliu patikėti, kaip per dvi savaites atsistatė kūnas! Aišku, skausmai ir kraujas vis dar kasdienybė, bet kasdien vis geriau“, – atviravo K.Meschino.

Po minėta nuotrauka netruko pasipilti gerbėjų bei bičiulių komplimentai, kad Karolina išties labai greitai sugrįžo į prieš nėštumą buvusias kūno linijas, o komentavusios moterys antrino Karolinai, kad moters kūnas išties geba daryti stebuklus.

Karolina Meschino ir trepo muzikos atlikėjas Dominykas Ježerys-OG Version (23) tėvais tapo sausio 7-ąją.

Mergaitė į šį pasaulį atkeliavo Vilniaus gimdymo namuose, ji gimė būdama 3720 kg svorio ir 58 cm ūgio. 

„Ji tobula visomis įmanomomis prasmėmis. O mes išprotėjome iš meilės. Tai geriausia diena ir geriausias įmanomas jausmas“, – tądien džiaugsmu su gerbėjais dalijosi K.Meschino. 

Praėjus dviems savaitėms po dukros gimimo Karolina pasidalijo ir pirmąja savo nuotrauka namuose jau su mažyle ant rankų.

Namuose laukė staigmena

Jauniesiems tėveliams iš ligoninės su pirmagime grįžus namo, juose jau laukė artimųjų bei bičiulių suruošta netikėta staigmena.

Isabelle gimimo proga jie papuošė Karolinos miegamajį širdelėmis ir balionais. Parvykimo namo video Karolina pasidalijo su sekėjais socialiniuose tinkluose.

„Neturiu žodžių. Ačiū visiems artimiausiems, prisidėjusiems prie staigmenos ir palinkėjimų. Ašarų kalnai, nepamiršime niekada“, – instagrame rašė Karolina.

Moteris taip pat paviešino fotografiją, kurioje matyti kelių dienų skirtumas – jiedu su OG Version prieš gimstant dukrai ir jau po jos gimimo – visi trise su Isabelle.

Žmonės.lt primena, kad K.Meschino dar anksčiau buvo užsiminusi, jog laukiasi mergaitės. Su savo sekėjais instagrame jauna moteris dalijosi ir tuo, kad jai bus atliktas Cezario pjūvis, kadangi iki pat paskutinių dienų mergaitė neapsivertė į natūraliam gimdymui tinkamą padėtį. 

Karolina atviravo, jog nėštumas jai buvo išskirtinė patirtis ir influencerė išgyveno visą jausmų amplitudę. Besilaukdama penktąjį mėnesį ji atvirai džiaugėsi kasdien atrandanti savyje vis daugiau stiprybės ir dėkojo už ją supančią artimųjų meilę. 

Sunkiausia, pasak Karolinos, buvo išlaikyti paslaptį apie vaikelį. Savo laime, vos sužinojusi, kad laukiasi, per anksti ji nenorėjo dalytis.

„Žinojo mano šeima ir pačios geriausios draugės. Tais žmonėmis aš visada pasitikėjau, todėl nuo jų nieko neslėpiau“, – yra atviravusi Karolina.

Naujausi straipsniai