Prieš du mėnesius už Ryčio Žvagulio ištekėjusi Laura Navikaitė: „Po santuokos aš tave įsimylėjau iš naujo“

Rytis Žvagulis ir Laura Navikaitė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-14 12:31
Liepos 14-ąją verslininkas Rytis Žvagulis ir grupės „Kristal“ narė Laura Navikaitė Vilniuje sumainė žiedus. Penktadienį, rugsėjo 14-ąją dviejų mėnesiu sukakties proga L. Žvagulienė socialiniame tinkle pasidalijo jausmingu vaizdo įrašu, kuriame įamžintos gražiausios jųdviejų šventės akimirkos.

Laura ne tik pasidalijo šiltu vestuvių filmuku – sutuoktiniui ji skyrė šilčiausius žodžius ir netgi prisipažino po vestuvių jį įsimylėjusi iš naujo. 

„Šiandien lygiai 2 mėnesiai kaip mes vyras ir žmona. Nors visi sako, tai tik statusas, kad po vestuvių niekas nepasikeičia, aš galiu pasakyti taip: galbūt niekas ir nepasikečia, bet tas jausmas širdy, jis kažkoks pilnesnis. 

Po santuokos aš tikrai Tave įsimylėjau iš naujo. Eidama prie altoriaus, žiūrėdama Tau į akis, ir nematydama daugiau nieko aplink, pamačiau ir Tave kitokį -tokį, kokio niekada nemačiau – jautrų, be galo įsimylejusį, ir tvirtai pasiruošusį kurti šeimą – mūsų gyvenimo esmę. Lygiai taip pat, kaip ir aš. Nuo tos akimirkos Mes KARTU tapome dar stipresni, pasiruošę saugoti ir aukotis vienas dėl kito dar labiau. Ir tai dar tik 2 mėnesiai. Mano vyre, myliu Tave! Myliu pačia stipriausia meile. Tokia meile, kokios gyvenime netikėjau, kad jausiu savoj širdy!“, – socialiniame tinkle gražiausius žodžius vyrui skyrė L. Navikaitė-Žvagulienė. 

Laura ir Rytis amžiną meilę prisiekė Vilniaus Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčioje, liepos 14-ąją.  Rytis Laurai pasipiršo prieš dvejus metus, iš viso pora draugystę pora puoselėja jau ketverius metus. 

Naujausi straipsniai