Prieš didžiąsias metų šventes antrą kartą ištekėjo aktorė Agnė Grudytė

Agnė Grudytė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-20 15:14
Ketvirtadienio popietę, prieš pat gražiąsias metų šventes, antrą kartą ištekėjo aktorė Agnė Grudytė. Lemtingąjį TAIP aktorė ištarė Sauliui Sėjūnui.

Kaip praneša naujienų portalas 15min.lt, pora santykius įteisino Vilniaus Santuokų rūmuose ir kalbėti apie šį gyvenimo žingsnį nepanoro. 

Dar draugystės pradžioje atvirame žurnalo „Žmonės“ interviu Agnė užsiminė apie rimtus santykius ir norą juos įteisinti.

Kartais paklausiu: „Tai kada jau man nupirksi tą sužadėtuvių žiedą?“ „Tai kad tu man pati pasipiršai, kam pirkti? – juokiasi jis. – Na, tai ar tekėsi už manęs?“ „Nesiskaito šitaip!“ – puolu ginčytis. Kai buvau Gruzijoje, buvau tikra, kad grįšiu į Lietuvą ir pasakysiu Sauliui: „Einam į santuokų rūmus. Tiesiog padedam parašus, ir viskas.“ Be jokių ilgų planavimų ir piršlybų. Kažkodėl atsirado didžiulė baimė prarasti mylimą, artimą žmogų. Kai buvau Gruzijoje, palaidojome vieną labai gerą draugą. O mane apėmė klaikus suvokimas: aš ten, mano šeima – čia... neduok Dieve, atsitiktų kas nors...“, – tuomet sakė garsi aktorė.

„Pastarasis pusmetis apskritai atnešė daug apmąstymų. Kaip niekad aiškiai suvokiau, kad svarbiausi yra žmonės aplink tave. O šeima – apskritai šventovė. Vienintelė, kuria gali besąlygiškai pasitikėti. O gal tiesiog senstu, kad tokios mintys ima lankyti? Va, vieną dieną atsikėliau, pažiūrėjau į save veidrodyje ir pirma mintis: „Nebe jaunyn, Agne, eini. Nebe jaunyn...“ Suvokiau: reikia ne ilgai planuoti, o daryti čia ir dabar“, – įsižiebus judviejų meilei svarstė A. Grudytė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai