Prieš Dalai Lamos XIV vizitą Vilniuje organizatoriai skelbia svarbią informaciją

Dalai Lama / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-07 12:14
Jau kitą savaitę, birželio 13–14 d., Vilniuje ketvirtą kartą viešės Tibeto dvasinis lyderis ir Nobelio premijos laureatas Dalai Lama XIV. Sparčiai artėjant Jo Šventenybės vizitui, organizatoriai susiduria su daugybe gyventojų klausimų, kurių daugiausia susiję su Dalai Lamos XIV paskaita „Laimės menas“, kurią birželio 14 d. jis skaitys Vilniaus „Siemens“ arenoje.

Vizitą organizuojančios VšĮ „Tibeto namai“ atstovė Rūta Norkutė dar kartą pabrėžia, kad paskaitą „Laimės menas“ Dalai Lama XIV skaitys anglų kalba, tačiau paskaita bus sinchroniškai verčiama į lietuvių ir rusų kalbas.

Vertimas bus transliuojamas FM bangomis, todėl visi, kuriems būtinas vertimas ir kurie nori jo klausyti, turi atsinešti arba mobilųjį telefoną, kuriame yra FM radijo imtuvas, arba nešiojamą FM radijo aparatą ir ausines.

„Jei nešitės mobilųjį telefoną, pasirūpinkite, kad jis būtų visiškai įkrautas, o jei naudosite radijo aparatą, įdėkite į jį naujas baterijas. Taip pat turėkite kokybiškas ausines savo prietaisui“, – pataria R. Norkutė ir atskleidžia, kad pasiklausyti vienos charizmatiškiausių ir humaniškiausių pasaulio asmenybių laukia į areną atvykstant tūkstančių žiūrovų.

„Labai norime, kad paskaitos „Laimės menas“ paklausytų ir sunkiau besiverčiantys, įvairių socialinių problemų turintys ar sunkiai sergantys šalies gyventojai, kuriems galbūt reikia dvasinės paramos, įkvėpimo, padrąsinimo. Jo Šventenybė Dalai Lama XIV tai geba turbūt bene geriausiai pasaulyje. Todėl į paskaitą nemokamai pakviesime žmonių iš visos Lietuvos, priklausančių skirtingoms socialinėms grupėms“, – sako R. Norkutė.

Tai bus jau ne pirmas kartas, kuomet Dalai Lama XIV skaitys paskaitą „Siemens“ arenoje. Per paskutinįjį savo vizitą 2013 metais Jo Šventenybė sostinės arenoje skaitė paskaitą „Kelias į taiką ir laimę globalioje visuomenėje“. Jos paklausyti tuomet susirinko per 3 tūkst. žmonių.

Bilietus į Dalai Lamos XIV paskaitą „Siemens“ arenoje birželio 14 d. platina „Tiketa“. Už bilietus gautos lėšos bus skirtos Jo Šventenybės vizito Lietuvoje išlaidoms padengti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai