Prieš „Beissoul & Einius“ pasirodymą Vilniuje – sausakimša salė Budapešte

Beissoul & Einius / Miglės Golubickaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-21 09:52
Šiuo metu elektroninės muzikos duetas „Beissoul & Einius“ ruošiasi savo didžiajam mados ir meno aktui „Electrofashion Show’’ Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje gruodžio 27 d., bet spėja sužibėti ir kitų šalių scenose.

Neseniai „Beissoul & Einius“ lankėsi Ukrainoje, praėjusį savaitgalį – Vengrijos sostinėje Budapešte. Ten lietuviai pasirodė „BuSH Showcase“ festivalio uždarymo vakarėlyje. Jis buvo surengtas viename didžiausių ir populiariausių Vengrijos sostinės klubų „Intant’’.

Klubo loftuose įrengtos net šešios šokių aikštelės, kuriose verda trankiausi ir stilingiausi vakarėliai, rengiamos filmų peržiūros bei parodos. Lietuvių klausytis susirinko pilna salė – ir melomanai, ir Rytų bei Centrinės Europos pramogų pasaulio atstovai, ieškantys festivaliams bei renginiams naujų žvaigždžių. Negana to, visi net netilpo, už durų liko nemažai klausytojų, negalėjusių patekti į pasirodymą.

„Labai pradžiugino tai, kad į koncertą atvyko ir apie tuzinas lietuvių, gyvenančių ar viešinčių Budapešte – jie susibūrė pirmose eilėse, jutome jų palaikymą“, - įspūdžiais grįžęs dalijose „Beissoul & Einius“ duetas.

Tai antroji koncertinė lietuvių atlikėjų viešnagė Budapešte. Dueto nariai – Artūras Žabas-Beissoul ir Einius Jarutis - žada ten dar grįžti.

Šiuo metu duetas įrašinėja naujus muzikinius darbus, kuria bei įgyvendina naujas idėjas ir menines vizijas.

Mados, muzikos ir kitų pasaulių vizijos gerbėjų dėmesiui - gruodžio 27 d. „Beissoul & Einius” pasirodyme „Electrofashion Show" Vilniaus „Compensa" koncertų salėje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai