Prieš akustinių koncertų turą Lietuvoje „Colours of Bubbles“ pasirodė Lenkijoje

Grupė „Colours of Bubbles“ Lenkijoje
Šaltinis: Žmonės
AA

Praėjusį savaitgalį „Colours of Bubbles“ nariai grįžo į Lenkiją, kur jau kurį laiką sėkmingai pristato savo muziką kaimyninės šalies gyventojams – šįkart grupė pasirodė festivalyje „Artus“ Torūnėje.

Du vakarus „Artus Court“ koncertų salėje vykęs festivalis buvo paremtas vis labiau populiarėjančiu muzikos festivalio-mugės (showcase) principu, kviečiančiu klausytojus susipažinti su jaunais ir daug žadančiais kūrėjais iš skirtingų šalių.

Renginio metu visas dėmesys buvo skirtas grupėms iš Lenkijos, Lietuvos, Danijos ir Islandijos. Lietuvą renginyje atstovavę „Colours of Bubbles“ pasirodė kartu su lenkų indie folk muzikos stiliaus atstovais „Henry David’s Gun“, kita festivalio diena buvo skirta pažinčiai su Skandinavijos kūrėjais.

Tai – toli gražu ne pirmas „Colours of Bubbles“ pasirodymas Lenkijoje. Per praėjusius metus grupė kaimyninėje šalyje rengė solinius koncertus, taip pat pasirodė festivaliuose „Juwenalia Krakowskie“, „Kombinat“, „Co Jest Grane“. Praėjusiais metais grupė už savo pasirodymą „BalconyTV“ kanale Poznanėje laimėjo žmonių simpatijų apdovanojimą.

Grįžę į Lietuvą „Colours of Bubbles“ pradeda repeticijų maratoną – ruošiasi sausio mėnesį įvyksiantiems akustinio turo „Home“ koncertams.

„Šie metai be abejonės buvo patys intensyviausi mūsų karjeroje – nutiko labai daug įsimintinų įvykių, kuriuos sunkiai ir patys suskaičiuojam. Todėl prasidedant 2019-iems nutarėm aktyvų grupės laikotarpį užbaigti šiltu, ramiu ir jaukiu akustinių koncertų turu“, – yra sakęs grupės lyderis Julijus Aleksovas.

Sausio 5 dieną „Colours of Bubbles“ akustinių koncertų turą pradės Palangoje, muzikos klube „Vandenis“, sausio 12 dieną tęs Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, sausio 19 dieną – Šiauliuose, koncertų salėje „Saulė“, sausio 26 dieną – Kauno kultūros centre. 

Skaitykite daugiau