Prieš 7 metus skyrybų prašymą padavęs Arnoldas Schwarzeneggeris su žmona santykių niekaip nenutraukia

Arnoldas Schwarzeneggeris ir Maria Shriver / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-11 15:56
Prieš 7 metus skyrybų prašymą po 25 metų santuokos padavę Arnoldas Schwarzeneggeris (70) ir Maria Shriver (62) vis dar tebėra kartu, pranešą TMZ.

Pasak minėto portalo, pora vis dar yra oficialūs sutuoktiniai. 2011-aisiais skyrybų prašymą pateikė aktoriaus žmona Maria. Tokį sprendimą ji priėmė sužinojusi, kad jos sutuoktinis turi vaiką su jųdviejų namų šeimininke Mildred Patricia Baenos. Įdomu tai, kad poros darbuotoja A. Schwarzeneggerio sūnų pagimdė praėjus kelioms dienoms po jo ir M. Shriver ketvirtojo vaiko – sūnaus Christopherio gimimo.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šis faktas išaiškėjo prieš 7-erius metus, o Maria iš karto po to paprašė vyro skirtis. Prasidėjus skyrybų procesui A. Schwarzeneggeriui ir M. Shriver priklausantis turtas buvo vertinamas 400 mln. JAV dolerių (341 mln. eurų).

Primename, kad M. Shriver A. Schwarzeneggeris turi keturis vaikus: Katherine (27),Christiną (26), Patricką (24) ir Christopherį (20).

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Nors skyrybų procesas nėra baigtas - Arnoldas ir Maria palaiko draugiškus santykius. M. Shriver širdis šiuo metu yra laisva, o A. Schwarzeneggeris jau penketą metų susitikinėja su beveik perpus jaunesne kinezeterapeute Heather Milligan.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai