Prieš 4 mėnesius įvykusi pažintis buvo lemtinga ir ištekėjusiai Avgustinai, ir Elitai Citovičiūtei

Avgustina Issengel, Elita Citovičiūtė, Ronaldas Vaitkus, Mantas Vekteris / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-08 21:00
Vieniems pažinti žmogų ir suprasti, kad jis – antra tavo širdies pusė užtrunka pusę gyvenimo, o kitiems prireikia vos poros mėnesių tam, kad galėtum drąsiai ištarti vieną svarbiausių gyvenimo „taip“.

Taip nutiko šeštadienį Lazdijų rajone ištekėjusiai buvusio realybės šou „Paslapčių namai“ dalyvei Avgustinai Issengel. Su savo išrinktuoju Mantu Vekteriu ji susituokė po keturių mėnesių draugystės.

Tuomet Žmonės.lt ji pasakojo, kad su Mantu susipažino viešėdama su drauge Druskininkuose, kai jas užkabino du vaikinai. Pasirodo, kad ta bičiulė buvo televizijos projektų dalyvė Elita Citovičiūte tos pačios pažinties metus taip pat susiradusi vaikiną, su kuriuo draugauja iki šiol.

Elita ir jos širdies draugas Ronaldas Vaitkus tapo gražios draugystės liudininkais.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Susipažinome keturiese, kai su Avgustina atvažiavau savaitgaliui į Druskininkus. Mantas ir Ronaldas – geri draugai. Sėdėjome su Avgustina, vakarieniavom kavinėje. Tuomet priėjo Ronaldas, pasisveikino. Pasirodo dar seniau buvom susitikę bendrų draugų kompanijoje. Taip ir išsivystė pokalbis. Nuo to laiko ir neišsiskyrėme, o kitą dieną gavau nuo jo didžiulę rožių puokštę. Esame labai laimingi turėdami vienas kitą, o draugai, va, jau ir apsiženyjo“, – Žmonės.lt linksmai pasakojo Elita.

Ji pati sako apie vestuves dar negalvojanti, esą tokiam sprendimui reikia laiko. „Mano draugas apie tai dažnokai kalba, bet dar reikia palaukti“, – šypsosi ji.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Mergina sako esanti iš tų moterų, kurias reikia prisijaukinti. Ji retai susižavi nepažįstamais vyrais, tačiau jei taip jau nutinka – paaiškinimą, kuo šis patraukė, randa retai.

„Meilė neklausia už ką. Nors aš ir šiaip žodžiais nesišvaistau, nesu iš tų, kurios myli ausimis. Man žodžiai tėra žodžiai, svarbiausia – veiksmai, poelgiai, požiūris, tarpusavio supratimas ir pagarba. O santykius patikrina laikas“, – kalbėjo Elita.

Su Avgustina ji pažįstama jau maždaug penkerius metus. „Esame artimos draugės, viena kitą labai palaikome. Kai būname kartu mums nėra laiko liūdėti, viena kitą prajuokiname. Gera Avgustinos nuotaika, pozityvumas labai užkrečia, esame tikrai geros draugės“, – Žmonės.lt sakė Elita.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Avgustinos ir Manto vestuvių dieną Elita tapo viena svarbiausių viešnių. Ji sublizgėjo pasipuošusi ryškia, „Santa“ salono suknele. „Nemėgstu atkreipti dėmesio, išsiskirti, man labiau patinka kukliau. Todėl raudonos spalvos suknelę renkuosi retai. Įdomu tai, kad nemažai merginų vilkėjo raudonas sukneles, ir nors šventėje nebuvo pamergių, visos vis tiek apsivilkome panašiai“, – pasakojo ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Avgustina Issengel iš „Paslapčių namų“ po 4 mėnesių pažinties susituokė su Mantu Vekteriu

TAIP PAT SKAITYKITE: Režisierė Giedrė Žickytė Vilniuje ištekėjo už diplomato Eitvydo Bajarūno

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai