Prienų meras džiaugiasi: dėl žymiųjų brolių Ballų miestas tapo populiaresniu

Broliai Ball'ai / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-09 14:39
Antradienio pavakarę LNK laidoje „Yra, kaip yra“ miestų vadovai ir eiliniai žmonės kalbės apie tai, kad Lietuvoje gera gyventi ne tik Vilniuje ar Kaune, bet ir mažesniuose miesteliuose. Laidoje dalyvausiantis Prienų meras Alvydas Vaičekauskas džiaugsis, kad į Prienus atvyko broliai Ballai, tai stipriai prisidėjo prie miesto populiarumo visame pasaulyje.

Meras kalbės, kad Prienai nuo seno myli krepšinį, todėl Ballų istorija tikrai išeis į naudą ne tik miestui, bet ir eiliniams miestiečiams, kadangi A. Vaičekauskas tikisi, kad amerikiečiai čia ne tik žais krepšinį, bet ir investuos į šį rajoną.

Utenos meras Alvydas Katinas taip pat gali pasidžiaugti tarptautiniu pripažinimu – neseniai paaiškėjo, kad vienos populiariausių grupių pasaulyje U2 lyderis Bono Utenoje valdo vieną iš prekybos centrų. Meras sureagavo į šią žinią bei pakvietė dainininką atvykti į Uteną ir čia surengti koncertą.

Pats Utenos meras A. Katinas gimė Utenoje, niekada negalvojo apie išvykimą iš gimtojo rajono ir sako, kad neįsivaizduoja gyvenimo kažkur kitur nei Utenoje.

Laidoje dalyvaus ir iš Vilniaus į kaimą persikraustyti nusprendusi Eglė. Moteris sakys, kad 15 metų gyveno sostinėje, tačiau išsiskyrė su vyru ir jai reikėjo daugiau ramybės bei erdvės. Šalia Elektrėnų moteris nusipirko namą be langų ir be šildymo, tačiau viską susiremontavo pati.

Eglė pasakos, kad jos vaiką kiekvieną dieną į mokyklą nuveža autobusas, o Vilniuje vaikai patys turi vykti į mokyklą.

Visą laidą apie laimingus miestus ir jų gyventojus žiūrėkite šiandien 17 val. 35 min. per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai