Prie savo gyvenimo aprašymo A. Jolie pridės dar vienas svarbias pareigas

Angelina Jolie/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-20 16:05
Angelina Jolie nuo šiol yra viena iš leidinio „Times“ redaktorių. Leidinio CEO bei vyriausiasis redaktorius Edwardas Felsenthalas šia žinia pasidalijo trečiadienį.

„Oskaro“ laureatė A. Jolie veltui laiko nešvaisto. Jos pirmoji publikacija „Times“, skirta Pasaulinei pabėgėlių dienai (ji švenčiama birželio 20-ąją) paminėti, pasirodė jau šiandien.

Oficialiai pranešama, kad rašydama A. Jolie sieks atkreipti dėmesį į pabėgėlių problemas, žmogaus teisių pažeidimus. Darbas viename populiariausių leidinių pasaulyje nušvies Angelinos platų pasaulinės humanitarinės veiklos foną.

Angelina Jolie ir Bradas Pittas nesutaria dėl vaikų globos / Vida Press nuotr.
Angelina Jolie ir Bradas Pittas nesutaria dėl vaikų globos / Vida Press nuotr.

Net 18 metų Jungtinių Tautų specialioji pasiuntinė domisi pabėgėlių problemomis, stengiasi jiems padėti. Todėl kalbėti, rašyti ir nagrinėti panašias temas – aktorei yra išties svarbu.

Birželio 20 d. pasirodžiusioje publikacijoje A. Jolie pastebi, kad reikia atrasti daugiau būdų padėti pabėgėliams. Anot garsenybės, nepakanka vien siųsti tarptautinę paramą. „Padėti pabėgėliams neturėtų būti kiekvienos šalies pasirinkimas, tai turėtų būti mūsų visų pareiga“, – įsitikinusi ji.

Jau anksčiau Angelina yra išdėsčiusi savo poziciją, pareiškusi, kad pasauliui turėtų būti gėda dėl siaubingo šių žmonių likimo. „Jūs turite teisę į savo pilietybę. Mums turėtų būti gėda dėl to, kaip su jumis elgėmės“, – užsidegusi anksčiau kalbėjo aktorė.

Naujausi straipsniai