Prie protestuojančių prisidėjusi Erica Jennings:„Aš ir mano šeima prisirišime prie tų medžių, nejuokauju“

Erica Jennings / Pauliaus Peleckio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-09 18:35
Festivalis, bet nekeliantis džiaugsmo. Taip galima pavadinti aktyvistų sumanytą vienos dienos Re:formatų festivalį, kuris ketvirtadienį vyksta Vilniuje.

Vilniaus miesto savivaldybė paskelbė apie pasirašytą sutartį su viešą konkursą laimėjusia bendrove „Eikos statyba“, vilniečiai sujudo, kad labai pasikeis jų mėgstama vieta, kuriai grožio suteikia reljefas, laiptai.

Todėl susirūpinusieji susirinko Senamiestyje, norėdami atkreipti dėmesį ir dalyvauti tolesniuose sprendimuose dėl minėtos viešos vietos reformavimo.

Labiausiai akcijos sumanytojus neramina, kad reikia iškirsti 95 medžius, o jų yra 275.

Tuo klausimu savo nuomonę išsakė ir dainininkė Erika Jennings.

„Kaip dabar aiškėja, daugiau nei 1/3 didelių medžių čia bus iškirsta. Vilnius oras yra vienas švariausių Europoje, nes čia daug žalumos. Sutinku, patobulinkime parką, bet išsaugokime medžius, apeikime juos. Mums nereikia daugiau kavinių, fontanų, takelių, mums reikia išsaugoti gamtą mieste.

Aš gyvenu netoliese, mūsų vaikai čia čiuožinėja žiemą, kai parke ypatingai gražu ir balta. Kai šilta, žmonės čia organizuoja piknikus, žaidžia, įsimylėję bučiuojasi, tėvai su vežimėliais čia migdo pietukų savo mažylius. Šiame parke veiksmas vyksta nuolat.

Prašau, dabar yra laikas jį išsaugoti, t.y. pavėsį, kurį visi tie medžiai sukuria tokiomis dienomis kaip šiandien, nekalbant apie švaresnį orą. Taip pat šis parkas yra namai labai daug paukščių. Kviečiu visus šiandien čia ateiti ir apsižiūrėti bei suprasti, apie ką mes kalbame. Prašau, padėkite išsaugoti Vilnių žalią ir gražų. Jei reikės aš ir mano šeima prisirišime prie tų medžių, aš nejuokauju.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai