Prie pozityvų bendravimą internete skatinančios iniciatyvios jungiasi žinomos moterys

Viktorija Šaulytė, Odeina Kunsunga-Vildžiūnienė, Kotryna Bass/Urban Yoga Stories nuotr.
Viktorija Šaulytė, Odeina Kunsunga-Vildžiūnienė, Kotryna Bass/Urban Yoga Stories nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-03-14 16:18
AA

Internete plintantis pozityvus projektas „Don’t hate, meditate“ siūlo neigiamas emocijas keisti meditacija. Žinomos moterys internete jungiasi į judėjimą ir skatina savo sekėjus prieš paskleidžiant į aplinką negatyvą, pagalvoti. O dar geriau – pamedituoti.

Prie šios idėjos jau prisijungė aktorė Oneida Konsunga, projekto nebegėda.lt kūrėja Kotryna Bass, projekto „Ką žmonės dirba?“ įkūrėja Rasa Jusionytė, atletė Jolanta Verseckaitė, stilistė ir mados tinklaraštininkė Viktorija Šaulytė bei kitos moterys.

Viktorija Šaulytė/Urban Yoga Stories nuotr.

Moterys, dėvėdamos prekės ženklo „Urban Yoga Stories“ marškinėlius „Don’t hate, meditate“, kreipiasi į savo sekėjus socialiniuose tinkluose ir visos skirtingomis situacijomis samprotauja apie negatyvą.

„Koks yra tikslas žeminti kitą, juk žodžiai yra galingas ginklas! Reikia mokėti sau pripažinti, jog laikas sustoti, ramiai atsisėsti, užsimerkti, įkvėpti ir priimti visas mintis, kurios sukasi galvoje. Po ramybės akimirkos širdį užvaldys šviesesnės mintys“, – socialiniuose tinkluose pataria žymios moterys.

Sigita Mušauskaitė/Urban Yoga Stories nuotr.

„Norime, kad tai nebūtų tik paprasti marškinėliai su užrašu. Mes siekiame, kad žmonės suprastų, kokie iš tiesų stiprūs šie žodžiai ir šia žinute dalinstųsi“, – sako „Don’t hate, meditate“ sumanytojos, pilates ir jogos trenerė Jūratė Gutauskienė bei architektė Kristina Uosytė.

Jolanta Verseckaitė/Urban Yoga Stories nuotr.

Prekės ženklas „Urban Yoga Stories“ pateikia vertingas jogos idėjas bei išmintį šiuolaikiniam miesto žmogui apjungiant minimalizmo ir tvarios mados idėjas.

„Atsakingos mados principai yra neatsiejama mūsų prekės ženklo dalis – mums svarbios globalios gamtos bei žmogaus teisių problemos. Tai vientisas požiūris į harmoningą vidinį pasaulį bei santykį su išore“, – sako J. Gutauskienė.

Kotryna Bass/Urban Yoga Stories nuotr.

„Urban joga stories“ rūbai pagaminti iš organinių medžiagų, laikantis tarptautinių aplinkosaugos, poveikio sveikatai (GOTS sertifikatas), socialinių (Fair Wear Foundation) bei gyvūnų apsaugos standartų (PETA sertifikatas).