Prie „Porsche“ vairo greitį viršijęs Tautvydas Barštys į teismą atvyko gerokai vėluodamas

Tautvydas Barštys / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-28 09:11
„KG Group“ įmonių grupės „Kauno grūdai“ pirkimų grupės vadovas Tautvydas Barštys trečiadienio rytą buvo laukiamas Vilniaus miesto apylinkės teisme. Verslininko Tautvydo Barščio sūnui iškelta administracinio teisės pažeidimo byla už greičio viršijimą vairuojant „Porsche“ automobilį. Teismo posėdyje T.Barštys pasirodė pavėlavęs.

Teisme T.Barščiui iškelta administracinio teisės pažeidimo byla – vairuodamas automobilį jis leistiną greitį viršijo daugiau nei 50 km/val.

Kaip Žmonės.lt pasakojo bylą nagrinėjanti teisėja Ingrida Mikužytė, rugsėjo 6 dieną T.Barštys Vilniuje, Kirtimų gatvėje, vairuodamas automobilį „Porsche“ viršijo leistiną 80 km/val. greitį – važiavo 139 km/val. greičiu.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Toks nusižengimas užtraukia baudą vairuotojams nuo 289 iki 434 eurų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo vieno iki šešių mėnesių.

Trečiadienio rytą T.Barštys buvo laukiamas Vilniaus miesto apylinkės teisme, kur pradėta nagrinėti jam iškelta byla. Į teismą T.Barštys atvyko gerokai vėluodamas. Žmonės.lt jis sakė, kad užtruko susitikime.

Kad vėluos, teismą T.Barštys įspėjo tik jau turėdamas būti posėdyje. Nors teisėja jau buvo priėmusi sprendimą bylą nagrinėti už akių, ji nutarė T.Barščio palaukti ir išgirsti jo versiją apie nusižengimą.

Savo įvykio versiją T.Barštys teisme ir papasakojo. Kaltę jis pripažino, ginčytis dėl nusižengimo nė neketino.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Nenoriu teisintis, bet skubėjau. Važiavau didesniu nei man įprasta greičiu, ir tą akimirką buvau užfiksuotas. Dažnai darbo reikalais važinėju keliu Vilnius–Kaunas. Turėjau papildomą susitikimą Kaune, todėl skubėjau. Tiesiog nesusiplanavau laiko. Galvojau, sutaupysiu laiko, o galiausiai turiu nusižengimą. Dėl to labai gailiuosi iš tikrųjų“, – kalbėjo T.Barštys.

Jis pripažino, kad šis nusižengimas dėl viršijamo greičio jam nebe pirmas. Bet kartojo besigailintis ir guodėsi, kad dėl jo veiksmų nenutiko jokia nelaimė. „Tikrai mėgstu greitį“, – teisme pripažino jis.

Baigiamoji T.Barščio kalba buvo trumpa: „Viliuosi, kad gausiu mažesnę bausmę. Tikrai turiu atsakingas pareigas, darbuojuosi tiek Kaune, tiek Vilniuje... Iš esmės tiek. Tikiuosi, tai nepasikartos.“

Sprendimą, kaip nubausti T.Barštį, teismas žada priimti netrukus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai