Prie paramos koncertų, skirtų sunkiai sergančiam Andriui Kulikauskui, prisideda ir muzikos leidybos įmonė

Andrius Kulikauskas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-09 12:25
Sunkia liga susirgusiam kompozitoriui, muzikantui, bardui ir „Dainos teatro“ įkūrėjui Andriui Kulikauskui jo bendražygiai ir scenos draugai rengia paramos koncertus, kuris vyks šį šeštadienį Vilniuje, Muzikiniame teatre „Legendos klubas“ ir gruodžio 5 dieną Plungėje.

2002 metais Jam Records (dabar „Zuzi Records“) išleido Andriaus Kulikausko autorinių dainų rinkinį „Tik paklausyk“, kuriame sudėti iki šiol plačiai žinomi ir skambantys kompozitoriaus kūriniai.

Norėdami prisidėti prie organizuojamos paramos, muzikos leidybos įmonė nusprendė išleisti pakartotinį šio albumo tiražą, o visas surinktas lėšas skirti A.Kulikauskui. Muzikinių albumų ieškoti reikės ne tik prekybos centrų vietose, bet ir paramos koncertuose.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

„Andrius Kulikauskas yra tas žmogus, kurio kūryba leidžia nuoširdžiai mėgautis muzika. Atsidėkodama už tai mūsų įmonė nori prisidėti prie paramos ir išleidžia pakartotinį muzikinio albumo tiražą. Neabejingi kompozitoriui liko ir spaustuvė „Tyliaus grafika“, kuri sužinojusi, kokiam tikslui yra skirtas šis muzikinis albumas nusprendė didelę spaudos dalį atspausdinti nemokamai, taip prisidėdami prie paramos. Džiugu matyti, kad mes galime būti vieningi“, – apie idėją pasakojo įmonės „Zuzi Records“ atstovė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai