Prie įstabaus Karolinos Toleikytės įvaizdžio prisidėjusi Oksana Pikul-Jasaitienė atskleidė, koks makiažas jai pačiai labiausiai patinka

Karolina Toleikytė ir Oksana Pikul-Jasaitienė / Vilmanto Morkvėno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-07 15:51
Pavasaris – vestuvių planavimo metas. Kai būsimus jaunuosius užgriūva malonūs rūpesčiai, kaip ir kur suorganizuoti šventę, neretai nuotakos suknelės išsirinkimas tampa vienu atsakingiausių gyvenimo darbų. Išskirtinėje fotosesijoje žinomas modelis Karolina Toleikytė įkūnijo vieno prabangiausių pasaulyje vestuvinių suknelių prekės ženklo ,,Pronovias’’ mūzą ir pristatė šio sezono madingiausius jaunosios įvaizdžius.

,,Labai mėgstu save išmėginti skirtinguose vaidmenyse, taip kaip ir šioje fotosesijoje tapti nuotaka. Įsivaizduoju nuotakas, vestuvių rytą šokančias į sukneles ir, įsikibus savo tėvams į parankes, žingsniuojančias link altoriaus”, – fotosesijos įspūdžiais dalijosi profesionalus modelis. Nors jauna mergina su vestuvinėmis suknelėmis pozavo ne pirmąkart, ši fotosesija įsiminė ne tik dėl puikių suknelių, bet ir profesionalaus visos komandos darbo, vykusio neseniai duris atvėrusiame sostinės restorane.

Karolinos makiažu ir plaukais rūpinosi Oksana Pikul-Jasaitienė. ,,Man tai nėra pirmoji vestuvinių suknelių fotosesija. Teko ir pačiai ne kartą būti modeliu bei dirbti už kadro, o ir vasaros laikotarpiu daug jaunųjų išlydžiu į jų šventės iškilmes. Pati labai mėgstu švelnų, bruožus paryškinantį makiažą – juk nuotaka turi spindėti švelnumu, nepriekaištinga tvarka, tobulai sukurtas įvaizdis džiuginti visą šventę, kad ir koks oras tądien bebūtų. Šios fotosesijos metu atidžiai ir iš arti galėjau apžiūrėti šio ženklo sukneles. Likau sužavėta jų subtilia elegancija ir elegantiškais modeliais’’, - įspūdžiais dalijosi moteris.

,,Tikriausiai kiekviena mergina pripažins, jog vestuvinės suknelės paieškos yra ne tik maloni pramoga, tačiau dažnai ir tikras galvos skausmas. Šiandien suknelių pasirinkimas yra toks platus, kad neretai susuka galvą ne vienai nuotakai. Pastebime, jog lietuvaitės mielai seka pasaulines mados tendencijas, turi išlavintą skonį, o mes džiaugiamės, galėdami pasiūlyti ne tik platų suknelių asortimentą, bet ir pristatyti išskirtinius, prabangius kūrinius mūsų šalies damoms”, – teigė ,,Santa” salono atsovai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai