Prie naujausio dizainerės Dianos Vapsvės projekto prisidėjo ir realybės šou „Baras“ išgarsėjusi Skaistė Semenikė

Naujos Dianos Vapsvės kolekcijos pristatymas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-16 20:16
Penktadienio vakarą žinomi žmonės rinkosi į naujos dizainerės Dianos Vapsvės kolekcijos ir meno parodos „moteris#befiltro” pristatymą. Naujausią kolekciją  Dianai sukurti padėjo tapytoja Skaistė Semenikė. Realybės šou „Baras“ išgarsėjusi moteris žurnalui „Žmonės“ dar prieš pristatymą sakė: „Dauguma tik dabar sužinos, kad tapau, – tikiu, daug kam bus šokas“

Diana ir Skaistė bendradarbiauti pradėjo vos prieš pusmetį, tačiau jos kaipmat rado bendrą kalbą ir tikisi, kad iš beprotiškos idėjos atsiradęs projektas pradžiugins meno bei mados gerbėjus.

„Kai gyvenimas suveda dvi menininkes ir išsipildo jų slapčiausi norai bei svajonės... Kai bendraujant kyla milijonas beprotiškų idėjų ir minčių. Kai dirbame kartu ir viena kitą įkvepiame bei papildome,“ – svajingai apie savo naujausią darbą kalbėjo Diana Vapsvė.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Per parodos atidarymą moterys nusprendė surengti aukcioną ir parduoti vieną komplektą – Dianos kurtą drabužį ir Skaistės paveikslą, o pinigus perduoti Ukmergės vaikų dienos centrui. Ukmergė – Dianos gimtinė. Moteris žurnalui „Žmonės“ atviravo, kad šį kraštą ji labai mylinti.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Dizainerė Skaistę vadina pašėlusia menininke, kurios darbai persikėlė ant jos kurtų drabužių.

Jau nuo rytojaus, kovo 17 dienos, visi norintieji galės įsigytį jųdviejų darbų prekybos centre „Outlet Park“, esančiame Verkių gatvėje, Vilniuje.

Šiandien bendras Dianos Vapsvės ir Skaistės Semenikės darbas buvo pristatomas artimiausiems draugams bei kolegoms. Į iškilmingą vakarą skubėjo pasipuošę pramogų pasaulio atstovai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai