Prie „Moterys meluoja geriau“ komandos prisijungs „Laukinukės“ žvaigždė Mario Cimarro?

Mario Cimarro / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-01 11:21
Dešimt metų televizijos žiūrovus linksminantis komiškas TV3 serialas „Moterys meluoja geriau“ nesitraukia iš populiariausiųjų viršūnių. Neseniai pasibaigęs dešimtasis serialo sezonas gerbėjams užminė mįslę – ar rudenį jis vėl sugrįš į televizijos ekranus? Nors serialo kūrėjai nuo tikslaus atsakymo susilaiko, paaiškėjo kai kurios įdomios detalės.

Paslaptys, intrigos, netikėti siužeto vingiai ir romantiški herojų santykiai, iki ašarų juoktis priverčiančios situacijos – tuo kiekvienoje serijoje gali džiaugtis visi serialo fanai.

Paskutinioji dešimtojo sezono serija žiūrovams paliko daugybę neatsakytų klausimų, todėl serialo kūrėjai sutiko pasidalinti mintimis ne tik apie kol kas paslaptyje laikomus projektus, bet ir išsižioti iš nuostabos priversiančius galimus pokyčius.

„Kol kas negalime atskleisti, ar „Moterys meluoja geriau“ tikrai sugrįš į TV3 ekranus. Jeigu taip atsitiks, laukia išties dideli pokyčiai – ne tik dar labiau įtraukianti siužeto linija, bet ir nauji aktoriai“, - intrigavo serialo režisierius Andrius Žiurauskas.

Pasak režisieriaus, žiūrovus gali gerokai nustebinti esminiai pokyčiai. „Serialo gerbėjams ne naujiena, kad vienus aktorius keičia kiti, kartais net tuos pačius personažus tenka keisti kitais aktoriais. Esame kūrybiniame procese, neslėpsiu, mąstome ir apie kai kurių aktorių pakeitimą, pavyzdžiui, ilgamečio serialo herojaus Robertėlio“, - išsitarė serialo režisierius

Pasak A. Žiurausko, serialo kūrėjai jau turi minčių, kuo pakeisti garsųjį personažą vaidinantį aktorių ir sulaukė nemažai susidomėjusių aktorių paraiškų. Režisierius prasitarė, kad, jo nuomone, tokį personažą naujame amplua galėtų puikiai atskleisti, pavyzdžiui, meksikietiškų serialų žvaigždė Mario Cimarro.

Ar gali būti, kad visame pasaulyje garsus, Lietuvoje dėl meilės lietuvaitei kosmetologei, manekenei Deimantei Andriuškaitei dažnai lankęsis aktorius pakeis lietuvių aktorių Nerijų Gadliauską? A. Žiurauskas nuo tiesaus atsakymo išsisuko ir nepatvirtino, ar su garsenybe jau susisiekta.

„Kol kas galiu pažadėti, kad esame paruošę didžiulį siurprizą, apie kurį pranešime visai netrukus. Nusimato netikėtumų kupina vasara“, - juokėsi režisierius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai