Filmo „Ozo šalies burtininkas“ filmavimo aikštelėje prie aktorės buvo seksualiai priekabiaujama

Aktorė Judy Garland / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-09 17:37
Prie Holivudo ikonos Judy Garland buvo seksualiai priekabiaujama net filmavimo aikštelėje - tai vyko kuriant filmą "Ozo šalies burtininkas". Aktorė juostoje atliko Dorotės vaidmenį. Apie tai papasakojo buvęs aktorės vyras Sidas Luftas savo knygoje „Judy ir aš: gyvenimas su Judy Garland“ („Judy and I: my life with Judy Garland“).

Anot S.Luft, tuo metu šešiolikmetė mergina, vaidinusi itin populiariame filme, patyrė seksualinį priekabiavimą iš kitų aktorių – nykštukus vaidinusių liliputų.

Vyrai, perkopę ketvirtą dešimtį, nepadoriai liesdavo Judy, kišdavo rankas jai po sijonu. Anot S.Luft, jie pavertė Judy gyvenimą tikru pragaru.

„Jie manė, kad gali išsisukti darydami ką nori, nes yra tokie maži. Jie elgėsi siaubingai – gautą honorarą pragerdavo, į viešbutį kviesdavosi prostitutes. Kiekvieną vakarą atvažiuodavo policija ir gaudydavo juos tinklais, skirtais gaudyti drugelius“, – pasakojo buvęs Holivudo ikonos vyras.

Filmo „Ozo šalies burtininkas“ prodiuseris Mervyn Leroy prisimena, jog nykštukai elgėsi taip siaubingai ir rengdavo tokias orgijas, jog kiekviename viešbučio aukšte turėdavo stovėti policijos pareigūnai.

Aktorės J.Garland gyvenimas nebuvo lengvas. Nors moteris ir išgarsėjo būdama dar labai jauna ir jai buvo žadama svaiginanti karjera Holivude, ji tapo priklausoma nuo receptinių vaistų, kentėjo nuo stiprios depresijos, kelis kartus bandė žudytis, dar ankstyvoje jaunystėje pasidarė abortą. Jos vyras Sidas prisimena, jog ankstyvajame penktame dešimtmetyje Judy depresija pasidarė tokia nevaldoma, jog populiari aktorė bandė atimti sau gyvybę persipjaudama gerklę. Žymi moteris pralaimėjo kovą su priklausomybėmis 1969-aisiais, būdama 47-erių.

Tai ne pirma bjauri situacija kino istorijoje. Prieš 44 metus nufilmuota erotinė drama „Paskutinis tango Paryžiuje“ laikoma kino klasika, tačiau neseniai Holivudo žvaigždės sukilo prieš šio filmo režisierių Bernardo Bertolucci ir pagrindinį aktorių Marloną Brando. Išaiškėjo faktas, kad jie filmavimo aikštelėje už 19-metės aktorės Marios Schneider akių suplanavo išprievartavimo sceną.

Erotiniame filme „Paskutinis tango Paryžiuje“ netrūko atvirų sekso scenų, dėl jų juosta kai kur net buvo uždrausta.

Pagrindiniai šios istorijos herojai jau yra mirę, B. Bertolucci šiuo metu 76-eri. Režisierius nesigaili sumanymo, tik jaučiasi kaltas, kad nutarė tai padaryti be Marios žinios. Taip tikėjosi išgauti tikrą reakciją - moters, o ne aktorės.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama

GOK klinika

Reklama