Prie Karolinos Meschino labdaros aukciono jungiasi žinomi veidai

Karolina Meschino su dizainere dizainere Saule Budaite-Petrašiūniene ir Monika Pundziūtė
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2021-03-26 11:42
Žinoma socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino kiekvieną penktadienį socialiniame tinkle „Instagram“ suburia žmones į labdaros aukcioną – paaukoti pinigai keliauja į sunkiai sergančių vaikų sąskaitą. Šiandien prie gražios iniciatyvos jungiasi ir dizainerė Saulė Budaitė-Petrašiūnienė.

Prekės ženklo „By Karolina Meschino“ įkūrėja Karolina Meschino nuo kovo mėnesio socialiniame tinkle „Instagram“ sukūrė naują platformą – @karolinospinta. Kiekvieną penktadienį kartu su labdaros fondu „Vilties spindulėlis“ K.Meschino vykdo labdaros aukcioną, kuriame surinkta didžiausia piniginė auka už jos geriausius drabužius keliauja tiesiai į pasirinkto savaitės herojaus sąskaitą.

„Kai tapau mama, aš supratau, koks bejėgis gali būti vaikas. Gimus dukrytei, man ši tema tapo be galo svarbi. Aplink tiek daug sergančių vaikų, kuriems taip reikia pagalbos ir finansinės paramos, o tėveliams didžiulio palaikymo. Džiaugiuosi, kad prie šios iniciatyvos aktyviai jungiasi vis daugiau žmonių. Gerumas gali būti labai užkrečiamas dalykas”, – pasakoja K.Meschino.

Karolina Meschino / Asmeninio archyvo nuotr.
Karolina Meschino / Asmeninio archyvo nuotr.

Pasak labdaros ir paramos fondo „Vilties spindulėlis“ vadovės Astos Kuktienės, jų bendruomenėje yra apie 50 šeimų, auginančių vaikus su negalia, kurioms nuolat reikia įvairių sveikatinimo priemonių, vaistų, ar kitų gyvybiškai reikalingų paslaugų ar priemonių.

„Labai džiugu, kad žinomi žmonės atkreipia dėmesį į tokias jautrias, socialines grupes. Būtent jų dėka šeimų istorijos tampa išgirstos. Kažkas iš aukščiau atrodo viską sudėlioja. Karolina atsirado su šiuo nuostabiu pasiūlymu padėti ir tai yra neįkainojama. Šio penktadienio herojė – Elzė, kuri kasdien nepailstamai kovoja su daugybę ligų, tokių kaip Edvardso sindromas, sunkiai gydoma epilepsija, triburio vožtuvo displazija bei daugybė kitų, todėl šio aukciono surinkti pinigai jai bus labai reikalingi”, – komentuoja A.Kuktienė.  

Monika Pundziūtė ir Karolina Meschino su dizainere Saule Budaite-Petrašiūniene / Asmeninio archyvo nuotr.
Monika Pundziūtė ir Karolina Meschino su dizainere Saule Budaite-Petrašiūniene / Asmeninio archyvo nuotr.

Šį penktadienį į labdaros aukcioną aktyviai įsitraukia ir dizainerė Saulė Budaitė-Petrašiūnienė.

Iki šio šeštadienio vakaro pasiūlyta didžiausia auka už dizainerės kurtą švarką keliaus tiesiai į sunkiai sergančios mergaitės Elzės sąskaitą.

„Susilaukus vaikelio, atsirado toks vidinis jautrumas ir  supratau, kaip reikia stipriai padėti kitiems. Karolinai pasiūlius prisidėti prie šio akcijos, nei kiek nesuabejojau. Tikrai tikiu, kad yra daug vaikučių, kuriems labai reikia pagalbos ir ši platforma yra puikus būdas tai padaryti. Išrinkusi šį kolekcinį drabužį aukcionui, kurį dėvėjo pati Karolina ir atlikėja Monique, skatinu ir kitus prisidėti prie šios nuostabios iniciatyvos”, – sako S.Budaitė-Petrašiūnienė.

Karolina Meschino / Asmeninio archyvo nuotr.
Karolina Meschino / Asmeninio archyvo nuotr.

Šis labdaros aukcionas vyks iki rytojaus 18 val. Dalyvauti aukcione galima „Instagram“ paskyroje @karolinospinta. Po nuotrauka reikia komentuoti skiriamą pinigų sumą – žmogui, pasiūliusiam didžiausią auką, atiteks dizainerės kurtas švarkas, o pinigai keliaus tiesiai į Elzės sąskaitą.

Norintys papildomai prisidėti prie mažosios Elzės istorijos, pinigus galite aukoti čia:

Gavėjas: Elzės labdaros ir paramos fondas
Įmonės kodas: 304983191
Bankas : Luminor (DNB) Bank
Sąskaitos Nr. LT064010051004681023
Paypal: https://www.paypal.me/elzekopustaite

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai