Prie Kalėdų eglės uždainavęs Andrius Mamontovas savo gerbėjams pranešė gerą žinią

Andriaus Mamontovo susitikimo su gerbėjais akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-13 17:30
Dainininkas Andrius Mamontovas (49) antradienio pavakarę pakvietė gerbėjus susitikti prie Vilniaus Katedros aikštėje esančios Kalėdų eglės. Čia jis gerbėjams atliko kalėdinę dainą ir pranešė svarbią naujieną.

„Pralaimėjau lažybas draugui. Dabar turėsiu rytoj (antradienį) po egle Katedros aikštėje, pasigrodamas gitara, padainuoti dainą „Kalėdos“. Penktą valandą, Leonardai“, – tokį pranešimą savo „Facebook“ tinkle pirmadienio pavakarę išplatino A.Mamontovas.

Kaip tarė, taip padarė, ir antradienio pavakarę tikrai kalėdiškai uždainavo – kelioms dešimtims čia susirinkusių gerbėjų atliko dainą „Kalėdos“. Muzikuoti jam talkino smuikininkas Eimantas Belickas ir barškučiais tarškinęs sūnus Andrius.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tiesa, bendraudamas su gerbėjais A.Mamontovas pripažino, kad dėl tų lažybų kiek pamelavo – na, nesilažino jis su niekuo. O susitikti visus pakvietė tam, kad praneštų naujieną: 2017-ųjų gruodžio 17-ąją jis surengs didžiulį savo koncertą Vilniaus „Siemens“ arenoje. Šis koncertas bus skirtas jo 50-ąjąm jubiliejui pažymėti, vadinsis „AM 50“.

„Garso ir šviesų ten tikrai bus daugiau, nei kad gali pažadėti kažkas kitas“, – ironizavo A.Mamontovas.

Savo gerbėjus jis pakvietė skubėti pirkti bilietus į kitais metais laukiantį koncertą. Sako, bilietas į jo šou gali tapti geriausia dovana artėjančių Kalėdų proga.

Prekyba bilietais į A.Mamontovo koncertą 2017-ųjų gruodžio 17-ąją prasidės šį šeštadienį, 12:17 val.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai