Prie „Info dienos“ vedėjų komandos jungiasi Arnas Mazėtis

Arnas Mazėtis/ Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-10 13:34
Vasario mėnesį prie ilgiausios šalyje informacinės laidos „Info diena“ vedėjų komandos prisijungs žurnalistas Arnas Mazėtis. Žinių laidą, transliuojamą per LNK kanalų grupei priklausančią „Info TV“ televiziją, Arnas ves kartu su Viktoru Jakovlevu ir Liuda Kudinova.

„Esu televizinių žinių žmogus ir grįžtu prie savo formato. „Info dienoje“ man atsiveria naujos galimybės – ne tik kalbinti studijos svečius, dienos herojus, bet ir kasdien rengti išsamias žinias, juolab, kad „Info diena“ yra išskirtinė laida, išsamiausia šalyje“,  – sako Arnas.

„Sveikiname naują komandos narį ir džiaugiamės, kad A. Mazėtis priėmė mūsų pasiūlymą, –  sako LNK žinių studijos, rengiančios „Info dieną“, vadovas Rolandas Agintas. – „Info diena“ keičiasi, atsinaujina, bus daug naujų sprendimų, naujos struktūros, laida bus kur kas modernesnė. Būtent Arnas ir susidoros su naujais iššūkiais, o „Info dienos“ žiūrovai nudžiugs, išvydę mylimą televizijos veidą“.

„Man „Info diena“ patinka savo struktūra. Nesvarbu, kada įsijungti – penktą ar septintą vakaro, visada gali sužinoti visas dienos naujienas ir visais kampais. Beje, kaskart įsijungęs šią laidą, atrandu ir kažką naujo, negirdėto, nors pats nuolat esu prie naujienų pulso“, – sako A. Mazėtis.

Simboliška, kad į LNK A. Mazėtis grįžta po dešimties metų – būtent LNK žiniose jis pradėjo savo televizinę karjerą. Vėliau žurnalistas dirbo portale „Alfa“, įvairiose pramoginėse laidose, nacionalinėje televizijoje, o pastaruosius pusantrų metų darbavosi DELFI naujienų portale.

Naujausi straipsniai