Prie I.Stonkuvienės iniciatyvos prisijungė ir mylimasis V.Bareikis: dalijosi negirdėtomis santykių detalėmis

Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Penktadienio vakarą Marijampolėje televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė subūrė šimtus moterų. Šis vakaras buvo ypatingas – iniciatyvos #MoterųPasaulyje įkūrėja kartu su vakaro muzikiniu svečiu tapusiu mylimuoju Vidu Bareikiu dalijosi iki tol dar negirdėtais išgyvenimais iš jų draugystės pradžios.

Dėl pandemijos renginiai negalėjo vykti daugiau nei metus, tačiau dabar, pasitelkus galimybių pasus, pavyko saugiai tai suorganizuoti. Kaip patys atlikėjai sakė, simboliška dabar susiburti Marijampolėje. Būtent čia prieš beveik dvejus metus, taip pat vykusiame #MoterųPasaulyje iniciatyvos renginyje užsimezgė pirmosios kibirkštys tarp jų.

„Šis miestas mums yra tapęs jau nostalgišku ir kiekvieną kartą labai gera čia grįžti. Marijampolė jau neatsiejama nuo mūsų pažinties. Atsimenu dar to renginio metu visos moterys juokavo, kad neišleisim, turėsit pasilikti Marijampolėje, taip praktiškai ir nutiko“, – juokėsi I. Stonkuvienė.

Pasak iniciatyvos kūrėjos slėpti savo emocijų ji niekada nemokėjo: „Visą gyvenimą laikiausi to principo, kad slėpti ir nutylėti – ne mano būdui. Gera džiaugtis kartu, nes tikrai laimė šiuo atveju nemėgsta tylos“.

#MoterųPasaulyje iniciatyvos renginys Marijampolėje

Anot I. Stonkuvienės vėl susiburti su bendruomene labai svarbu ne tik dėl bendrų gerų emocijų, bet ir dėl bendro tikslo: „#MoterųPasaulyje pagrindinė mintis visuomet buvo padėti. Kiekvienas renginys turi po heroję – moterį, kuriai po sunkių išgyvenimų yra skiriama tam tikra parama, padedanti įgyti žinių, tobulėti profesinėje srityje ar susirasti hobį. Šį kartą renginio heroje tapo trijų vaikų mama Svajūnė“.

Svajūnės jauniausia dukra – 4-erių Goda. Mergaitei diagnozuotas Patau sindromas arba kitaip 13-tos chromosomos trisomija. Tai reiškia, jog Godos vystymasis yra sutrikęs, ji turi mišrius raidos sutrikimus, mergaitė gerai nemato, nevaikšto ir tikriausiai niekada nevaikščios, taip pat turi širdies vožtuvo sutrikimą. Jai reikia nuolatinės priežiūros.

#MoterųPasaulyje iniciatyvos renginys Marijampolėje

„Apie Godos diagnozę aš sužinojau dar besilaukdama. Buvo labai sunku, medikai tik tikrino, ar ji nemirs dar mano pilve. Mane kankino didžiulė baimė, nerimas. Paprastai tokie vaikučiai apskritai neišgyvena ilgesnį laiką, bet Godutei pavyko“, – pasakojo renginio herojė.

„Tikriausiai nieko nenustebins, kad Svajūnei buvo itin sunku galvoti apie save ir apie savo svajones. Po ilgų pokalbių su #MoterųPasaulyje komanda, ji pasitarė, kad jau ilgą laiką slapčia galvojo apie makiažo kursus sau. Su dideliu džiaugsmu dovanojame kursus pas meistrę Jolanta. Už tai, kad dovana realizuotųsi dėkojame mūsų draugams „Gentle day” ir „Eurokos”. Tikiu, kad Svajūnė yra dar vienas moters pavyzdys mums visoms, kaip kabintis į gyvenimą, nenuleisti rankų ir kovoti”, – renginio metu sakė I. Stonkuvienė.

Reportažas apie heroję Svajūnę ČIA.

#MoterųPasaulyje iniciatyvos renginys Marijampolėje (36 nuotr.)
+30
Skaitykite daugiau