Pričiupo! Kate Beckinsale užmezgė romaną su vaikinu, vos vyresniu už jos dukrą

Kate Beckinsale mėgaujasi 22 metais jaunesnio Matto Rife‘o dėmesiu / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-27 17:43
Praėjusiais metais britų aktorė Kate Beckinsale (43) papildė išsiskyrusių žvaigždžių gretas. Po 11 bendro gyvenimo metų nutrūko santuoka su amerikiečių režisieriumi ir prodiuseriu Lenu Wisemanu.

Būtent vyras padavė prašymą skirtis.

Moteris pradėjo draugauti su vaikinu, kurio net amžius mažesnis nei metų skirtumas – pradedančiajam aktoriui Mattui Rife‘ui kol kas tik 21-eri.

Tačiau 22 metų skirtumas poros netrikdo – nuotraukose užfiksuoti jie besielgiantys lyg paaugliai. Pikantiška ir tai, kad Kate Beckinsale turi 18 metų dukrą Lily Mo Sheen – su kolega Michaelu Sheenu.

Kate ir Mattas susipažino draugų vakarėlyje, santykiai ėmė vystytis labai greitai. Kate Beckinsale ir Mattas Rife‘as per daug to ir neslepia – pora ne kartą įamžinta besibučiuojanti.

„Jiedu vos susitikę iš karto pradėjo flirtuoti, netrukus suplanavo pasimatymą. Artimi Kate draugai ją palaiko, o Mattą dievina – jis mielas vaikinas, o samprotauja brandžiau net už mylimąją“, – sakė neįvardintas šaltinis.

Įdomu tai, kad Kate Beckinsale tarsi perkėlė savo heroję į realų gyvenimą: filme „Vienintelis gyvas vaikinas Niujorke“ ji vaidino vyresnę moterį, kuri bando užmegzti romaną su abiturientu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai