Pribloškiančią suknelę Japonijoje pademonstravusi Melania Trump liko savo vyro jaunutės patikėtinės šešėlyje

Donaldo Trumpo ir jo žmonos Melanios Trump vizitas Japonijoje / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-06 22:22
JAV prezidentas Donaldas Trumpas su žmona Melania Trump leidosi į diplomatinę kelionę. Pirmoji pora šiuo metu vieši Japonijoje.

D.Trumpas ir Japonijos premjeras Shinzo Abe aptarinėjo prekybos santykius tarp JAV ir Japonijos per neoficialų susitikimą golfo aikštyne. Trumpų šeima taip pat aplankė Japonijoje esančius JAV karius, dalyvavo eilėje oficialių priėmimų. Pirmadienį Trumpų vizitui pagerbti buvo surengta iškilminga vakarienė.

Šventei Melania pasirinko raudoną, žemę šluojančią suknelę. Drabužio siluetas laisvas, sudaromas karališko apsiausto įspūdis. Todėl didžiausi pirmosios ponios gerbėjai negali patikėti, jog Melanią šventės metu užgožė Baltųjų rūmų komunikacijos skyriaus direktorė Hope Hicks.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

29-erių Hope per iškilmes vilkėjo... smokingą! Modernus, santūrus, tačiau labai elegantiškas įvaizdis neliko nepastebėtas. H.Hicks tiesiog prikaustė susirinkusiųjų žvilgsnius.

Mados pasaulyje Hope nėra naujokė. Anksčiau jauna moteris dirbo manekene, taip pat padėjo D.Trumpo dukteriai Ivankai Trump įkurti jos vardo mados prekės ženklą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Mokėsi kaligrafijos

Sekmadienį Melania dalyvavo tapybos tušu ir kaligrafijos pamokoje. Tačiau čia visų žvilgsniai krypo ne į pirmosios ponios gebėjimą perprasti naujus dalykus, o į plaukus.

Ant pečių krintančios garbanos jau tapo M.Trump vizitine kortele, todėl pirmosios JAV poros gerbėjai liko didžiai nustebę, kai išvydo Melanią susegtais plaukais.

Kelionės įkvepia ieškoti naujų įvaizdžių – tikina naująjį M.Trump įvaizdį liaupsinantis „Vogue“. Pagyrų moteris susilaukė ne tik dėl pakeistos šukuosenos, bet ir dėl labai elegantiškos tamsiai mėlynos suknelės.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai