„Biplan“ su vaikais ir prezidente pristatė naują dainą, nešančią svarbią žinutę

Prezidentūroje – velykinės edukacinės dirbtuvės/Irmanto Gelūno/„Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-18 13:45
Artėjant šv. Velykoms Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį kartu su vaikų dienos centrų auklėtiniais surengė velykines edukacines dirbtuves, per kurias pristatytas ir naujausias „Biplan“ vaizdo klipas.

Su dienos centro auklėtiniais taip pat bendravo šalies vadovės inicijuotos socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriai menininkas Algirdas Gataveckas ir grupės „Biplan“ vokalistas Maksas Melmanas. 

Grupė „Biplan“ susirinkusiems pristatė ir atliko kampanijai dovanojamą naują dainą – „Nuo nulio iki mėnulio“.

„Mūsų daina yra apie patyčias, apie kiekvieną, kuriam teko išgyventi šią skaudžią problemą. Šis vaizdo klipas iškeliauja vykdyti savo misijos – kovoti su bjauria neteisybe, su kuria daugelis susiduriame kasdien“, – teigia grupės lyderis Maksas Melman, vienas iš „Už saugią Lietuvą“ ambasadorių.

Tai – pirmasis „Biplan“ animacinis vaizdo klipas. Jį režisavo Irena Kunevičiūtė. 

Daina „Nuo nulio iki mėnulio“ tapo visos kampanijos, skirtos spręsti skaudžiausias visuomenės socialines problemas, himnu.

Po pristatymo muzikantai kartu su prezidente buvo pakviesti pradėti ruoštis šv. Velykoms ir, prisiminę vaikystę, ėmėsi kiaušinių marginimo kartu su vaikais. 

Jau šį penktadienį „Biplan“ pradeda ir savo naujausio albumo „Nuo nulio iki mėnulio“ pristatymo turą, kuriame klausytojai išgirs atnaujintą koncertinę programą. Į ją muzikantai įtraukė beveik visas naujojo albumo dainas, tačiau nepamiršo ir savo žymiausių hitų. 

Šį savaitgalį grupė surengs koncertus Kaune „Renginių oazėje“, Druskininkuose „Kolonadoje“ ir Palangoje „Vandenyje“. Kitą savaitę „Biplan“ pasirodys Vilniaus muzikos klube „Tamsta“, o turą baigs gegužės 2 dieną Alytuje „Amigo“.

Naujausi straipsniai