Prezidentūroje įžiebta Kalėdų eglutė

Diana ir Gitanas Nausėdos/Lietuvos Respublikos prezidento kanceliarijos/R. Dačkaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-29 16:54
Paskutinį rudens penktadienį Prezidentūroje pasklido šventinė nuotaika ir dvasia. Pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė ir šalies vadovas Gitanas Nausėda įžiebė Kalėdų eglę.

Sveikindamas susirinkusiuosius šalies vadovas palinkėjo, kad Kalėdos atneštų ne tik dovanų, bet ir parodytų, kokią gerą širdį turi vaikai. Pasak pirmosios ponios Dianos Nausėdienės, tiek vaikams, tiek suaugusiesiems svarbu turėti svajonę, o ateinantis Kalėdų laukimo metas – geriausias laikas ją išpildyti.

Gitanas Nausėda/Lietuvos Respublikos prezidento kanceliarijos/R. Dačkaus nuotr.
Gitanas Nausėda/Lietuvos Respublikos prezidento kanceliarijos/R. Dačkaus nuotr.

Šventinio laikotarpio pradžią simbolizuojančiame renginyje vaikai klausėsi kūrybiško ir muzikalaus „Vėjų teatro“ pasirodymo, po jo ragavo šalies vadovo ir pirmosios ponios bei Prezidentūros darbuotojų keptų skanėstų.

Kartu su eglute pasipuošė ir visas Prezidento rūmų ansamblis. S. Daukanto aikštėje šiais metais vilniečius ir miesto svečius pasitiks šventinis papuošimas – užrašas „Linkėjimai“.

Įžiebimo ceremonijoje dalyvavo auklėtiniai iš organizacijos „Gelbėkit vaikus“ ir Visų Šventųjų šeimos paramos centro vaikų dienos centrų. Svečiai atvyko iš visos Lietuvos: Mažeikių, Nemenčinės, Trakų Vokės, Varėnos rajono ir sostinės.

Vaikų dienos centrai padeda vaikams augti ir saugo juos nuo žalingos įtakos, nuo gyvenimo gatvės kultūroje. Tai vieta, kur dažnas vaikas gaus šilto maisto, pagalbą ruošiant namų darbus.

Naujausi straipsniai