Prezidento numylėtinė Ivanka Trump laukiasi?

Donaldas Trumpas su dukra Ivanka Trump / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-11 21:03
Sausio 10 d. JAV prezidento Donaldo Trumpo dukters Ivankos Trump (36) vyras Jaredas Kushneris šventė 37-ąjį gimtadienį.

Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento dukra ta proga socialinėje paskyroje pasidalijo nuotrauka. Įamžinta laiminga pora nuotraukoje – tai viena, tačiau ji sukėlė gandus, kad Ivanka Trump vėl laukiasi.

Iš tiesų nuotrauka daryta 2016 m., kai moteris laukėsi trečios savo atžalos, sūnaus Theodore'o. Būtent ja sutuoktiniai pranešė, kad laukia šeimos pagausėjimo. Garsios moters sekėjai spėja, kad tai tikrai užuomina apie dar vieną būsimą kūdikį.

Pradėta ieškoti patvirtinimo. Vienas jų – neseniai Ivankos Trump įkelta nuotrauka su mažylio drabužiais, ją lydi užrašas „Gera būti namuose“. Žinoma, drabužėliai skirti toli gražu ne naujagimiui, bet fotografija priimta kaip simbolis būsimo įvykio.

It is good to be home! #2018 #NewYearsDay #Home

A post shared by Ivanka Trump (@ivankatrump) on

Pora augina šešerių metų dukrą Arabellą Rose, ketverių metų sūnų Josephą Fredericką ir vienerių metų sūnų Theodore'ą Jamesą.

Happy New Year’s Eve! xx

A post shared by Ivanka Trump (@ivankatrump) on

Žmonės.lt primena, kad penkis vaikus turintis Donaldas Trumpas niekada neslėpė, kad Ivanka yra jo numylėtinė.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Tuo tarpu Ivanka apie tėvą kalba ne tik teigiamai. Bendraudama su žiniasklaida moteris visuomet pabrėžia, jog tėvui ne visada pritaria ir tai jam būtinai pasako. Nepaisant to, jos kritika tėvui yra labai atsargi ir švelni.

Juk už viską, ką turi, ji turi būti dėkinga tėvui. Nerūpestingą vaikystę jai garantavo tėčio milijardai, o verslo sėkmę – garsi pavardė ir ryšiai. Tiesa, būtina pažymėti, kad net turėdami tokias pačias statuso galimybes tikrai ne visi įtakingų ir turtingų žmonių vaikai pasiekia tiek, kiek Ivanka.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai