Prezidentė pamokė Rasą Tapinienę daryti asmenukę

Rasa Tapinienė ir Dalia Grybauskaitė / „Info TV“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, sutikusi duoti išskirtinį interviu į „Info TV“ eterį grįžtančios laidos „Diagnozė: valdžia“ vedėjai Rasai Tapinienei, pamokė ją daryti ir asmenukę.

Pasak šalies vadovės, žmonės to nuolat prašo, tad jos ranka jau yra įgudusi. Šalies vadovė pripažino, kad socialiniai tinklai yra puiki vieta bendrauti su žmonėmis. 

„Žmonės mane dažnai mato rimtą, komentuojančią, kažką piktokai kritikuojančią, bet kaip ir visi pareigūnai, aš taip pat esu žmogus. Norisi ir šilto atviro bendravimo“, – sekmadienį 19.30 val. prisipažins Prezidentė.

Prezidentės ir Rasos Tapinienės pokalbyje tarp kitų temų  – ir generalinio prokuroro skyrimo peripetijos, valdančiuosius persekiojantys skandalai.

Kai kurie žmonės tiesiog net nesuvokia, kad priima kyšį. Bet visuomenė viską mato, jai tai nebeatrodo priimtina.

Nemokamos aukštų pareigūnų maudynės Druskininkuose prezidentei atrodo apskritai sunkiai suvokiamos. „Kai kurie žmonės tiesiog net nesuvokia, kad priima kyšį. Bet visuomenė viską mato, jai tai nebeatrodo priimtina. Tai jau yra demokratinės brandos bruožas. Deja, politikai to nesupranta“, – dėstė D.Grybauskaitė. 

Prezidentė sako nebesitikinti, kad ši šešėlio persekiojama valdžia imsis kokių nors ryžtingų žingsnių ar reformų. „Į daug ką numojau ranka. Praktiškai reikėtų pusę šios vyriausybės atleisti“, – atviravo D.Grybauskaitė. 

Šalies vadovė taip pat sako, kad nuolatinės politinės kovos ir atsakomybė faktiškai pražudė jos asmeninį gyvenimą. „Gal ir gerai, kad žmogus nežinai, kokia tavo ateitis. Tačiau sprendimai priimti, turiu įsipareigojimą žmonėms, laukia dar ketveri metai ir daug nenudirbtų darbų“, – tikino D.Grybauskaitė.

Rasa Tapinienė ir Dalia Grybauskaitė / „Info TV“ nuotr.
Skaitykite daugiau