Prezidentė Dalia Grybauskaitė Karolio Didžiojo apdovanojimą atsiėmė pasipuošusi ryškiu makiažu ir tamsiai mėlynu kostiumėliu

Dalia Grybauskaitė / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-09 14:18
Ketvirtadienį Vokietijos Acheno miesto Karolio Didžiojo rūmuose Lietuvos prezidentei Daliai Grybauskaitei buvo įteiktas prestižinis Tarptautinis Karolio Didžiojo apdovanojimas.

Atsiimdama apdovanojimą mūsų šalies vadovė vilkėjo tamsiai mėlynos spalvos klasikinį kostiumėlį: ilgą švarką ir kelnes. Tamsų kostiumą pagyvino ne tik kaklo vėrinys. Pasipuošusi įprasta ir jau vizitine kortele tapusia šviesių trumpų plaukų šukuosena, prezidentė Dalia Grybauskaitė šį kartą pasirinko ryškesnį nei įprastai makiažą.

Tamsiai mėlynas Lietuvos prezidentės kostiumas puikiai derėjo su ryškiai geltonu Karolio Didžiojo apdovanojimu – medaliu, kurį D.Grybauskaitei ant kaklo užkabino Acheno meras Marcelis Philippas.

Makiažą kūrė Vokietijos vizažistai

Dž. G. Barysaitės/Prezidentės spaudos tarnybos nuotr.
Dž. G. Barysaitės/Prezidentės spaudos tarnybos nuotr.

Kaip portalą Žmonės.lt informavo Lietuvos prezidentės spaudos tarnyba, šalies vadovė Dalia Grybauskaitė pati išsirinko aprangą Karolio Didžiojo apdovanojimo ceremonijai. Jokių specialių aprangos reikalavimų nebuvo pateikta, tik buvo nurodytas bendras aprangos kodas „Tamsus kostiumas“.

Specialiai šiai ceremonijai Dalios Grybauskaitės makiažą kūrė Vokietijos vizažistai.

Politikos „Oskaras“

Politikos „Oskaru“ vadinamas apdovanojimas Lietuvos vadovei skirtas už Lietuvos indėlį siekiant Europos Sąjungos vienybės ir visos Europos ekonominio stabilumo.

„Už tai, kad esate Lietuvos piliečiai, už tai, kad mylite savo šalį, dirbate Lietuvos naudai ir Europai. Norėčiau skirti šį apdovanojimą visiems jums“, – šiuos žodžius D.Grybauskaitė ištarė lietuviškai, po to, kai jai buvo įteiktas Tarptautinis Karolio Didžiojo apdovanojimas.

D.Grybauskaitė padėkojo Acheno miestui už garbingą apdovanojimą, jos žodžiais, įvertinantį sudėtingą Lietuvos istoriją ir garbingą nūdieną bei skatinantį bendrą Europos ateitį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai