Prestižinių „Tony“ apdovanojimų raudoną kilimą šlavė ir lietuvės kurta suknia

Šventės svečiai / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-12 20:43
Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Brodvėjuje nusidriekė raudonas kilimas – čia buvo išdalyti prestižiniai teatro apdovanojimai „Tony“. Ši statulėlė laikoma teatrų „Oskaru“.

Šimtai garbių svečių suplūdo į Niujorką, kur vyko iškilminga apdovanojimų ceremonija. Geriausiu miuziklu buvo išrinktas „Dear Evan Hansen“, o jo pagrindinė žvaigždė Benas Plattas paskelbtas geriausiu miuziklo aktoriumi. Geriausia miuziklo aktore tapo Bette Midler („Hello, Dolly!“).

Geriausiu spektakliu buvo paskelbtas „Oslo“, kurį parašė J.T. Rogersas. Geriausio aktoriaus statulėlė atiteko Kevinui Kline'ui („Present Laughter“), o geriausios aktorės – Laurie Metcalf („A Doll’s House, Part 2“).

Tačiau ne viskas apdovanojimų ceremonijoje sukasi apie laureatus... Ne ką mažiau dėmesio tenka ir raudonajam apdovanojimų kilimui. Būtent čia vyksta aršiausia kova dėl publikos dėmesio ir simpatijų.

Štai supermodelis Chrissy Teigen atvyko į šventę pasipuošusi dizainerės Pamellos Roland kurta suknele. Baltas drabužis su auksinėmis detalėmis išryškino smėlio laikrodžio formas atitinkančią Chrissy figūrą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Tuo tarpu aktorė Scarlett Johansson liemenį išryškino plačiu baltu diržu, kurį užsisegė ant dryžuoto „Michael Kors“ palaidinės ir sijono derinio. Eilutę užbaigė prabangūs „Fred Leighton“ juvelyriniai dirbiniai.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Tony“ apdovanojimų proga aktorė Anna Kendrick, pažįstama iš tokių filmų kaip „Aukšta klasė“ ar „Ko laukti, kai laukies“, pasipuošė gėlėta mados namų „Miu Miu“ suknele.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Victoria's Secret“ angelas Candice Swanepoel akį traukė perregimo audinio suknele. Provokuojantį drabužį sukūrė prekės ženklas „Prabal Gurung“.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Serialo „Romanas“ žvaigždę Nicolette Robinson apdovanojimams išpuošė lietuvių kilmės dizainerė Romona Kevėža. Aktorė per šventę vilkėjo santūrią šilko suknelę.

Tikrasis Romonos vardas – Ramutė Siminkevičiūtė. Kanadoje užaugusi dizainerė iki šiol kalba lietuviškai, bet tėvo pavardės atsisakė. Kūrėja ją pasikeitė į tą, kurią lengviau ištarti – motinos mergautinę Kevėžaitę. Ją sutrumpinę ir gauname dabartinę dizainerės pavardę Kevėža. Tuo tarpu vardą ji pasikeitė dėl paprastos priežasties – norėjo išsiskirti iš kitų Ramučių.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Norėdami lietuviškumo „Tony“ apdovanojimuose galime rasti ir daugiau. Aktoriaus ir komiko Jasono Sudeikio seneliai – lietuviai. Prieš pusmetį Lietuvos generalinis konsulas Los Andžele Darius Gaidys atskleidė, kad Jasonas su žmona, aktore Olivia Wilde planuoja apsilankyti Lietuvoje, vos tik jų vaikutis paaugs. Jasono mylimoji Amerikoje – dar didesnė žvaigždė nei jis pats. Nusifilmavusi seriale „Daktaras Hausas“ ji tapo tikra publikos numylėtine.

P.S. per „Tony“ apdovanojimus Olivia vilkėjo „Michael Kors“ suknelę.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai