Prestižinio Italijos ūkio atstovai savo produkciją pristatė vilniečiams

Prestižinio Italijos ūkio atstovai savo produkciją / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Birželio 14 ir 15 dienomis trečiosios, specializuotos itališko skonio parduotuvės atidarymo proga ITALIŠKO SKONIO GURMANAI pakveitė savo pirkėjus susipažinti su dviejų prestižinių Italijos ūkių atstovais.

Gioiella Latticini generalinis direktorius Andrea Brandonisio, Gioia del Colle, Pulija pristatinėjo aukščiausios kokybės šviežius sūrius: burrata, burratina, straciatella, ricotta, mozzarella, supažindino svečius su šio sezono naujienomis! Susirinkusiems svečiams pasakojo 100 metų gyvuojančio ūkio istoriją, kurie sužinojo, kaip gimsta burnoje tirpstantys sūriai, sūrių gamybos proceso subtilybes ir apie jų aukščiausius standartus.


Kompanijos Zuarina komercijos direktorius Giovanni Gozzi, Parma, Emilija Romanija, atstovaujantis vieną prestižiškiausių ir seniausių, nuo 1860 metų gyvuojantį Parmos kumpių gamintoją, pasakojo kaip gaminamas pasaulyje pripažintas Parmos kumpis, mokė atpažinti kokybę ir kvietė degustuoti kumpių, saliamių bei kitų tikrų vytintos mėsos gaminių.

ITALIŠKO SKONIO GURMANAI gyvuoja jau šešerius metus, šiuo metu valdo 3 specializuotas itališko skonio parduotuves, puoselėja valgymo kultūrą, edukuoja vartotojus. Įmonė dirba net su 80 Italijos ūkių.

VU Teisės magistro diplomą turinti Itališko skonio gurmanų įkūrėja Liana Davletšina į gurmaniško maisto pasaulį pateko kiek netikėtai, pradžioje išmoko italų kalbą, vėliau daug keliavo, domėjosi Viduržemio jūros kultūra, gyvenimo būdu ir ilgainiui nusprendė atvežti dalelę šios kultūros ir į Lietuvą. Šiai dienai Liana (33 metai) yra vienintelė sertifikuota alyvuogių aliejaus degustuotoja Rytų Europoje, vienintelė Lietuvoje alyvuogių aliejaus someljė, mokslus apie alyvuogių aliejų krimtusi daugiau nei ketverius metus, prieš trejus metus įkūrė pirmąją Lietuvoje alyvuogių aliejaus mokyklą.

UAB Itališko skonio gurmanai už indėlį į alyvuogių aliejaus kultūros plėtojimą, edukaciją ir prekybą kokybiškais alyvuogių aliejais, prieš 2,5 metų pripažinta Geriausiu pasaulyje alyvuogių aliejaus importuotoju.

Prestižinio Italijos ūkio atstovai savo produkciją pristatė vilniečiams (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau