Premjerė Ingrida Šimonytė susitiko su „The Roop“: „Pergalės esate verti“

Grupė „The Roop“ su Lietuvos premjere Ingrida Šimonyte / LRV internetinio puslapio nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-05-05 12:29
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė susitiko su grupe „The Roop“, kuri atstovaus Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse Roterdame. 65-asis Eurovizijos dainų konkursas prasideda jau gegužės 18 dieną ir lietuviai jame pasirodys patys pirmieji.

„Skleiskite geltonosios bangos virusą ir garsinkite Lietuvos vardą. Nuoširdžiai linkiu jums šiais metais nugalėti, nes pergalės esate verti“, – sakė premjerė.   

Šių metų eurovizinė daina „Discoteque“ jau per pirmąją savaitę pagerino visus Lietuvos dainų klausomumo internete rekordus, „The Roop“ ir daina „Discoteque“ tapo Lietuvą sutelkiančiu fenomenu. Vien per pirmąjį mėnesį pasirodė daugiau nei 500 straipsnių užsienio šalių portaluose apie grupę ir dainą „Discoteque“, o žinios sklaida skaičiuojama dešimtimis milijonų.

Grupė „The Roop“ laimėjo „Eurovizijos“ atranką / E.Blaževič LRT nuotr.
Grupė „The Roop“ laimėjo „Eurovizijos“ atranką / E.Blaževič LRT nuotr.

Vyriausybės kanceliarijos Įvaizdžio grupės stebėsenos duomenimis, 2020 m. pirmąjį pusmetį ir 2021 m. pirmąjį ketvirtį „The Roop”, vertinant kultūros sritį, daugiausia prisidėjo prie Lietuvos matumo ir žinomumo formavimo užsienio šalyse.

Pasirodys pirmieji

Dar praėjusiais metais burtų keliu buvo nuspręsta, jog gegužę „The Roop“ turėtų pasirodyti pirmojoje pirmojo pusfinalio pusėje. Konkurso režisieriai viską sudėliojo dar aiškiau ir didžiausi „Eurovizijos“ gerbėjai buvo informuoti, kokia konkrečia tvarka visų šalių atstovai pasirodys šįmet.

Naujienomis savo feisbuko puslapyje pasidžiaugė ir pati grupė. Jie gegužės 18 d. pusfinalyje uždainuos pirmieji.

„Mums didelė garbė atidaryti Euroviziją 2021! Mūsų pasirodymo numeris pirmąjame pusfinalyje yra Nr. 1! Roterdame – mes atvykstame!“ – rašė grupė.

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama

„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.

Reklama