Premjeras Saulius Skvernelis įveikė vėžį

Saulius Skvernelis / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-05 14:54
Premjeras Sauliaus Skvernelis trečiadienį Vyriausybėje vykusiame posėdyje su žurnalistais pasidalijo geromis naujienomis – pirma limfomos stadija sirgęs S. Skvernelis pasiekė pilną remisiją.

Kalbėdamas su žurnalistais premjeras teigė, kad jo tyrimų rezultatai – geri ir šiuo metu norėtų daugiausiai laiko skirti sau ir šeimai. O klausimus, susijusius su darbu ir planais politikoje, apkalbės kiek vėliau.

„Ketvirtadienį, buvo atlikti galutiniai tyrimai ir aš džiaugiuosi, kad yra pasiekta pilna remisija. Čia man esminis dalykas, gyvenimo iššūkis – visi kiti klausimai, susiję su ateitimi, politika, yra antraeiliai. Dabar noriu kuo daugiau laiko skirti šeimai ir sau“, – kalbėjo politikas.

Naujieną apie užklupusią ligą S. Skvernelis pranešė pernai rugpjūtį. Tuo metu premjeras kalbėjo, kad tiek jis, tiek gydytojai tikisi kuo greičiau pasveikti. 

„Nuo pareigūno laikų kasmet tikrindavausi sveikatą. Priešpaskutinį profilaktinį patikrinimą turėjau 2018-ųjų liepą, buvo viskas tvarkoje, kaip visada. Jaučiausi puikiai, tiesiog po prezidento rinkimų nusprendžiau tęsti ir atlikti profilaktinį patikrinimą, kurio metu buvo pastebėta limfinės sistemos sutrikimai, kurių anksčiau nebuvo pastebėta. Deja, tik chiriurginės operacijos metu buvo įmanoma nustatyti diagnozę. Diagnozė yra patvirtinta. Yra limfoma, pirminė stadija. Nėra išplitusi, yra taikomas gydymas. Pirmą chemoterapijos ciklą vakar praėjau, šiandien jaučiuosi puikiai. Du mėnesiai – rugsėjis, spalis – ciklai turi būti pabaigti ir gydytojai tikisi pilno pasveikimo. To tikiuosi ir aš“, – rugpjūtį teigė S. Skvernelis. 

Naujausi straipsniai