Premjera: „Radistai DJs“ ir Senjasa pristato naujausią kūrinį „Nieko Nesakysi“

Senjasa/ Martyno Stankaičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-19 10:35
„OpenPlay“ įrašų kompanija ir garsiausias Lietuvoje didžėjų duetas „Radistai DJs“ pristato naujausią kūrinį „Nieko Nesakysi“, kurio balsu buvo pasirinkta ryškiausia raudonplaukė muzikos scenoje – Senjasa.

Vasariškai neįpareigojantis house ritmas ir turbūt lengviausiai įsimenantis priedainis šiais metais – „Nieko Nesakysi“ privers klausančius judėti ir dieną, ir naktį.

„Dainą rašiau įsivaizduodama, kad esu įstrigusi telefono ekrane. Galvojau, kad žmonės rodys pirštu į mane tol, kol matys mane ekrane, o kai ekranai užges, tada dings susidomėjimas. Todėl dainos priedainis yra tarsi mano jausmų išraiška, kai aplinkinių nuomonė neberūpi ir man nėra skirtumo, kokią mane matys viršeliuose ir socialinėje medijoje“, – pasakoja dainos bendraautorė Senjasa.

„OpenPlay“ prodiuseriu kompanija didina apsukas ir dar šia vasarą žada pristatyti ne vieną naują kūrinį. Komanda planuoja savo atlikėjų koncertus didžiausiose miestų atvirose erdvėse ir terasose, bei ruošia kasmetinę dainų rašymo stovyklą, kurioje susitiks rinktiniai jaunieji talentai, patyrę muzikos prodiuseriai ir jau žinomi atlikėjai.

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai