Premjera: pokyčiams besiruošianti grupė „Pikaso“ pristato naują dainą „Dangoraižiai“

„Pikaso“ / „Harizma“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-29 10:30
Vaikinų grupė „Pikaso“ ieško naujo skambesio ir savo gerbėjams ketina pristatyti net keletą reikšmingų naujienų. Kol ruošiamasi svarbiems pokyčiams, atlikėjai pristato naujausią savo dainą „Dangoraižiai“, kurioje atskleidžia savo muzikinius sugebėjimus. Taip pat gerbėjų akims pristatoma ir naujausia fotosesija, kur grupės nariai pabandė į save pažvelgti iš šalies.

Daina „Dangoraižiai“ – pirmoji, kurios muziką sukūrė patys grupės nariai. Anksčiau šis darbas būdavo patikimas kompozitoriams, o patys vaikinai prisidėdavo tik prie aranžuotės kūrimo. Šį kartą, vaikinai leido pasireikšti savo kūrybiškumui ir, regis, rezultatu liko patenkinti.

Grupė su šia daina pradeda pereinamąjį etapą ir ateityje savo gerbėjams žada dar daugiau svarbių pokyčių, kurie apims ne tik kūrybinę sritį.

Pokyčių metą atspindi ir naujausia grupės fotosesija, kurią įgyvendino „Harizma“ kūrybinis tandemas. Originalią fotosesijos koncepciją sukūrė Edita Nyork, o įamžino fotografė Ana Rosso.

pikaso-dangoraiziai
pikaso-dangoraiziai

„Harizma“ komanda grupės narius privertė pažvelgti ne tik į tikrus, fotosesijoje naudotus, bet ir į savo sielos veidrodžius. Tai buvo galimybė į save pažiūrėti iš šalies ir pamatyti kai kurias detales, kurių iki šiol savyje nebuvo atradę. Kūrybinė grupė džiaugėsi radusi puikią fotosesijai tinkamą vietą – veidrodžių ir rėmelių saloną.

Dar daugiau pokyčių „Pikaso“ žada po naujųjų metų. Nors žinomiausios ir daugiausiai gerbėjų palaikymo sulaukusios grupės dainos vis dar išliks koncertiniame repertuare, tačiau jį ketinama gerokai atnaujinti ir pateikti gerbėjams kitokį požiūrį į muziką.

„Pažvelgę į save iš šalies padarėme tam tikras išvadas ir turime viziją, ką ir kaip norime pakeisti. Taigi, gerbėjus kviečiame mėgautis mūsų naujausiu kūriniu „Dangoraižiai“, o jau kitų metų pradžioje jie sulauks ne tik dar vienos naujos dainos bei vaizdo klipo, bet ir dar vienos naujienos, kardinaliai pakeisiančios „Pikaso“ istoriją“, – intrigavo grupės vaikinai.

Kokie pokyčiai laukia grupės „Pikaso“, jos nariai kol kas nenorėjo atskleisti. Aišku tik viena – gerbėjai turėtų tikėtis geresnės kokybės muzikos atžvilgiu ir visiškai naujo skambesio.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai