Premjera po 7 metų: Tomas Sinickis pristato pankišką dainos „Juokas pro ašaras“ klipą

Mindaugas Papinigis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-02 18:02
Po daugiau nei septynerius metus trukusios pertraukos buvęs grupės „Gravel“ narys Tomas Sinickis į sceną grįžta su trenksmu. Ketvirtadienio vakarą savo gerbėjų teismui jis atidavė ilgai brandintą dainos „Juokas pro ašaras“ vaizdo klipą.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pankiškas, sarkastiškas, kupinas ironijos ir sveiko, gal net kiek juodoko humoro – taip galima apibūdinti bendrą T.Sinickio, režisieriaus Justo Ramanausko ir prodiuserių kompanijos „Zest“ darbą.

Vaizdo klipe stengiamasi parodyti visuomenės ydas ir tikrą kasdienį gyvenimą, sarkastiškai pavaizduoti nešvariais būdais pinigais kišenes papildančias personas.

Į vaizdo klipo pristatymą sostinės kino teatre „Pasaka“ atvyko Tomo kolegos, bičiuliai, gerbėjai:

Siužetas pasakoja apie pankus-anarchistus, kurie čia pristatomi kaip žemesnioji, paprastų gyventojų kasta, labiausiai kenčianti nuo korumpuotų politikų, verslininkų. Susivieniję pankai nusprendžia juos sučiupti ir uždarę vadinamojoje pankų būstinėje surengia kerštingą atpildo valandą už visas su nešvariais pinigais susijusias nuodėmes.

TAIP PAT SKAITYKITE: Naują klipą pristatysiantis Tomas Sinickis: „Man viskas juoda ir balta, o pilka gali eiti velniop“

Čia įsiamžino būrys garsių teatro ir kino aktorių, tarp kurių – „blogiukais“ tapę Larisa Kalpokaitė, Darius Meškauskas, Kęstutis Jakštas, taip pat – jų oponentai, teisybės ieškotojai pankai-anarchistai: Severija Janušauskaitė, Petras Kuneika ir gaujos vadas Mindaugas Papinigis.

Žiūrėkite ir vertinkite dainos „Juokas pro ašaras“ klipą: 

„Darbas yra atliktas puikiai ir esu labai patenkintas, kad tai padarė nuostabi komanda. Tai mane motyvuoja dirbti dar labiau ir toliau kurti nuostabią muziką. Ateityje svajoju sukurti muzikinį filmą ir norėčiau, kad prie jo gimimo prisidėtų režisierius Justas Ramanauskas bei dabartinė komanda“, – sakė T.Sinickis. 

„Labai laukiau muzikinio klipo peržiūros, nes kaip ir kiti susirinkusieji, kūrinį kino teatro salėje pamačiau pirmą kartą, kartu su būriu kviestinių svečių. Laukdamas šiek tiek nerimavau, tikėjausi, kad jis mane nustebins, norėjau būti šiek tiek šokiruotas, žinoma, gerąja prasme. Klipas yra tiesmukas ir esu tuo patenkintas. Žmonės, kurie jame vaizduojami, subtilumo nesupranta, tad idėja buvo specialiai būtent tokia“, – kalbėjo jis.

Kaip vyko vaido klipo filmavimas galite pamatyti čia:

TAIP PAT SKAITYKITE:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai