Premjera: pasaulyje išgarsėjęs Dynoro pristato dar vieną hitą

Dynoro
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-14 18:35
Dynoro pasaulio apžvalgininkai jau sutartinai vadina muzikos fantomu ir kartu fenomenu, o šiandien šis talentingas ir kartu paslaptingas lietuvis pristato dar vieną šokių aikšteles neabejotinai pavergsiantį hitą pavadinimu „Elektro“. Jam sukurtas ir specialus grafinis vaizdo klipas.

Dynoro, kurio tikrasis vardas yra Edvinas Pechovskis, rodos, atėjo iš niekur ir per labai trumpą laiką tapo žvaigžde. Šiuo metu vienu sėkmingiausiu muzikos prodiuseriu pasaulyje ir muzikos sensacija vadinamas lietuvis kas mėnesį „Spotify“ platformoje skaičiuoja virš 12 mln. savo kūrinių perklausų.

Dynoro
Dynoro

Viskas prasidėjo nuo jo superhito „In My Mind“, kuris iškopė į pirmąsias „Spotify“, „Apple Music“, „Shazam“ topų vietas, užkariavo Amerikos šokių muzikos radijo stotis ir oficialiame JAV singlų tope pasiekė net 5-ąją vietą – tai yra didžiausia lietuvių pergalė itin konkurencingoje JAV muzikos rinkoje.

Vėliau pasirodė dar trys sėkmingi kūriniai su Ilkay Sencan („Rockstar“), Alok („On & On“) ir Ina Wroldsen („Obsessed“). O pavasarį – ir klubinis hitas „Zver“.

Pernai Dynoro pasirašė svarbią leidybinę sutartį su JAV „Arista“ garso įrašų firma, priklausančia „Sony Music Germany“. Tačiau nepaisant visų šių faktų, apie patį atlikėją vis dar yra žinoma nedaug, o, kaip teigia jo atstovai, geriausias būdas pažinti Dynoro – įsiklausyti į jo muziką.

Temos:
Dynoro Muzika

Naujausi straipsniai