Premjera. Niko Barisas pristato dainą iš debiutinio albumo – „Skauda“

Niko Barisas/ Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-12 10:00
„OpenPlay“ įrašų kompanija dalinasi dar vienu Niko Barisas singlu „Skauda“ iš šį penktadienį pasirodysiančio debiutinio atlikėjo albumo „Ką Tu Man?“.

Melancholiška repo baladė pasakoja apie vienas nuo kito pavargusių žmonių santykius ir užgęsusius jausmus. Pianino ir gitarų sintezėje gimsta liūdna romantika, kurią papildo Niko Barisas mintys, įrašytos išsiskiriančiu reperio balso tembru.

„Kiekvieni santykiai yra duobėti, kartais vos pakeliami. Daina „Skauda“ gimė būtent tuo laikotarpiu, kai nebežinojau, ko noriu iš gyvenimo ir ko jis nori iš manęs. Buvau pasiklydęs savo jausmuose ir neradau išeities, kurios reikėjo ieškoti dviese, su kitu žmogumi. Tad šias emocijas perkėliau į kūrinį. Manau, kad jame rasite tikrai kažką pažįstamo ir artimo“, – prisipažįsta Niko Barisas.

Jau šį penktadienį, Vasario 14d., Kauno Lofte „Gargaras“ įvyks debiutinio Niko Barisas albumo pristatymo koncertas. Renginyje bus galima pirmą kartą išgirsti visus naujausius atlikėjo kūrinius gyvai, taip pat išvysti scenoje pasirodančius RPTLE, Aivaras K bei išskirtinius koncerto svečius, kurių vardus organizatoriai laiko paslaptyje ir ruošia Niko Barisas gerbėjams didelę staigmeną. Valentino diena bus ypatinga visiems įsimylėjeliams, mylintiems kokybišką muziką!

Temos:

Muzika

Naujausi straipsniai