Premjera: naujas „Daddy Was A Milkman“ vaizdo klipas

Daddy Was A Milkman
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-23 11:08
„Metų atlikėjo“ titulą šiemet „M.A.M.A.“ apdovanojimuose pelnęs „Daddy Was A Milkman“ pristato naują vaizdo klipą. Populiarusis atlikėjas dalijasi naujo kūrinio „Waterfall“ vaizdo klipu. Šis kūrinys yra iš šią savaitę išleistos „Daddy Was A Milkman“ vinilo plokštelės „Inadequate“, kurią melomanai kol kas gali įsigyti tik Vilniaus knygų mugėje.

„Niekada nesitikėjau, kad su muzika taip įsibėgėsime. Kažkada buvau į sąsiuvinį užsirašęs, ką naujo norėčiau nuveikti, ką dar gyvenime pabandyti. Tarp norų buvo ir dainų įrašai, bet tai labiau panašėjo į svajonę nei realų planą“, – sako „Daddy Was A Milkman“ pseudonimu prisistatantis Ignas Pociūnas. „Jausmas toks, lyg šoktum į upę ir leistum srovei nešti tave. Aplanko supratimas, kad tai laikina ir kažkada šita upė gali baigtis kriokliu. Taip ir gimė daina „Waterfall“. Šiandien pristatome dainos video – vieną iš penkių „Daddy Was A Milkman“ koncertinių video, kuriuos režisavo Rimas Sakalauskas“.

„Daddy Was A Milkman“ naująją vinilo plokštelę „Inadequate“ pristatys Vilniaus knygų mugėje, kur dalyvaus „Muzikos salėje“ vyksiančiuose renginiuose. Be to, „Daddy Was A Milkman“ šeštadienį lankysis bilietų platintojo „Bilietai.lt“ stende, kuriame gerbėjams dalys autografus, bus galima įsigyti vinilo plokštelę „Inadequate“ ir debiutinį albumą „Daydreaming“.

Išskirtinį „Daddy Was A Milkman“ koncertą „Žalgirio“ arenoje, Kaune, spalį pristatys didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai