Premjera: Monika Liu naują dainą „Tiek jau to“ dedikuoja besibaigiančiai meilei

Monika Liu / Pauliaus Butkaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-01 11:03
Sauliaus Bardinsko tęstinis projektas „Sapiens Music“ ir portalas Žmonės.lt pristato muzikinę premjerą. Šį kartą tai – Monika Liu su daina „Tiek jau to“.

„Monikos balsas ir dainavimo maniera man yra fenomenali. Filmuojant šią dainą kartu su komanda išskridome mintimis nuo tokio stipraus ir emocionalaus pasirodymo. Monika atvėrė savo širdį mums. Kviečiu žiūrovą patirti tai kartu“, – sako klipo režisierius, projekto „Sapiens Music“ sumanytojas  Saulius Baradinskas

Monika Liu ir Saulius Baradinskas / Pauliaus Butkaus nuotr.
Monika Liu ir Saulius Baradinskas / Pauliaus Butkaus nuotr.

Atlikėja Monika Liu teigia, kad naujasis kūrinys „Tiek jau to“ yra viena liūdniausių jos dainų. „Tai – daina apie besibaigiančią meilę, kai nebeturi vilties ir nuleidi rankas. Dainoje tarsi kalbuosi su savo širdimi ir palieku viską spręsti jai, kadangi kovoti pačiai nebėra jėgų“, – apie naują dainą pasakoja atlikėja.

Monika neslepia, kad ši daina jai yra itin artima, tačiau tuo pačiu pridūria, kad tai – ne apie jos dabartinį gyvenimo etapą.

 

Primename, kad projekto „Sapiens Music“ iniciatorius, režisierius Saulius Baradinskas, prieš tai kūręs didelio populiarumo sulaukusį projektą „Vilnius Temperature“, žengia dar arčiau atlikėjų, siekdamas įamžinti talentingų kūrėjų pasaulį iš arčiau.

„Pasitelkdami muziką, mes kartu su komanda kalbame apie emocinę sveikatą, įkvėpiame nebijoti savo pažeidžiamumo. Juk dažnai į muzikos atlikėjus, ypač į tuos didelius, populiarius, žvelgiame tarsi iš tolo – jie mums atrodo stipresni, sėkmingesni, laimingesni negu mes patys. Mūsų projekte priartėjame prie jų, suteikiame žiūrovams galimybę užmegzti kontaktą su atlikėjų širdimi“, – teigia Saulius.

Naujausi straipsniai