Premjera. Mantas Stonkus pristato žemaitiško repo dainą ir vaizdo klipą

Mantas Stonkus/ Stopkadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-14 12:13
Aktorius, humoristas ir televizijos laidų vedėjas Mantas Stonkus debiutavo naujame amplua. Penktadienį žinomas vyras gerbėjams pristatė pirmąją savo žemaitiško repo dainą „Ruojaus Obolē“ (Rojaus Obuoliai).

„Dabar pabūsiu labai atviras. Visą paauglystę mane labai žavėjo reperiai. Čia labiausiai kalti mano pusbroliai(reliai dėdės) kurie buvo už mane 4 metais vyresni, važinėjo skeitais ir rolikais, klausė Wu-Tangu, Onyx, Public Enemy, Naughty by nature ir kitų. Mano visi sąsiuviniai buvo pripiešti grafičiokų, kelnių padėvalkėse ieškodavau kuo platesnių, nes mama nepirkdavo kitokių, kad nebūčiau „prišiktakelnis“. Gal X klasėj su keliais klasiokais buvom sukūrę grupę, kurios pavadinimo neatsimenu, ir per mokyklos šokius visada su ja dainuodavom savo vienintelę dainą, nes žinojom, kad po pasirodymų gausim random laižiakų.

Kokių 16m ėjau į tokius, pusiau legalius, repo tūsus, kur atvarydavo Sindikatas, Vaiperis su Shmekla, Karoona, mūsų vietinis Vezhlys ir dar daug daug jaunimo iš visos Lietuvos. Atsimenu žiūrėdavau ir taip žiauriai pavydėdavau, kaip jie taško, ir taip žiauria norėdavau taip pat varyt, ir taip žiauriai nedrįsdavau.

Šiandien man beveik 33 metai, beveik Kristaus amžius, beveik puse gyvenimo nugyvenau ir beveik supratau, kad žodžiui „beveik“ nebėra laiko.

Iš pradžių nedrąsiai pradėjau skleisti žinią, artimų tarpe, kad noriu padaryt gabalą, tada sau susigalvojau idėją ir tada, labai labai susikaupęs, užsiminiau apie tai @vaipervitalijus , o jis sako : „ateis laikas“. Praėjo gal metai, rašau „jau“ ir va – skabom Ruojaus Obuolius.

Ačiū, kas patikėjo ir prisidėjo“, – premjeros išvakarėse socialiniame tinkle rašė M. Stonkus.

Įvertinkite kūrinį:

Naujausi straipsniai