Premjera: Kotryna Juodzevičiūtė pristato „Eurovizijai“ skirtą dainą „That Girl“

Kotryna Juodzevičiūtė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-03 16:21
Praeitais metais nacionalinės „Eurovizijos“ atrankose sužibėjusi ir 2015-aisiais tapusi geriausiu „Lietuvos balsu“ Kotryna Juodzevičiūtė tvirtai žengia dar vieną žingsnį savo svajonės link – grįžta į dainų konkurso atrankas ir žada nustebinti itin ryškiu bei šiuolaikišku pasirodymu.

„Vieni šiais metais ieško kažkokios žinutės dainose, kiti pažeidinėja taisykles, dar kiti pasakoja apie užkulisius, ieško teisybės, piktinasi. O mes... Mes tiesiog dainuojam ir darom tai, kas mums labiausiai patinka“, – sako Kotryna Juodzevičiūtė.

Kartu su stipria komanda ji vėl žengia į „Eurovizijos“ atrankų sceną. Pasirodymo metu atlikėjos užnugaryje – penki profesionalūs šokėjai ir pritariantieji vokalistai. O ir kūrinys ne ką prastesnis - tarptautinės komandos parašyta daina „That Girl“ jau sulaukė nemažai komplimentų.

Antradienį vykusiame atrankų filmavime, komisijos nariu tapęs garsus podiuseris Leonas Somovas nepagailėjo dainai gražių žodžių ir teigė matantis šį pasirodymą net ir didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje.

„Man labai gera dainuoti šią dainą. Jos stilistika, skambesys – viskas man labai artima. Dirbu su pačia geriausia komanda. Su dainos autoriais dažnai susiskambiname, jie man labai padeda. Taip pat kartu su manim dirba stilistė Glorija Gžimalaitė, vokalo mokytoja Raimonda Tallat-Kelpšaitė, vizualizacijų autorius Deividas Bendžius, pasirodymo režisierius aktorius Mantas Bendžius... Visas idėjas gvildenom kartu su visa mano pritariančiųjų vokalų komanda. Tai tik įrodymas, kad jaunoji karta nusileisti nežada“,- šypsojosi Kotryna.

Praeitais metais „Eurovizijos“ finale trečią vietą laimėjusi mergina tvirtai tiki savo daina ir žada parodyti kitą savo pusę. Jos pasirodymą išvysti galėsite jau šeštadienio vakarą, 21 val., per LRT.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai