Premjera. Grupė „Sisters on Wire“ pristato kūrinį „Kaip taip gavosi“

„Sisters On Wire“/ Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-11 09:19
Indie pop muzikos atstovai, grupė „Sisters on Wire“ pristatė Lietuvai savo pirmąją lietuvišką dainą – „Taip Jau Gavosi“. Tai kūrinys, kuris skiriasi nuo kitų grupės darbų ne vien kalba, bet ir stilistika. Vos keletą kartų viešai skambėjusi daina sulaukė didžiulio klausytojų dėmesio.

„Mes nesitikėjome, kad vos keletą kartų sugroję šią dainą gyvai, sulauksime tiek daug žinučių ir klausimų apie kūrinio išleidimo datą. Vis svarstome ar tokį susidomėjimą sukėlė tekstas lietuvių kalba, ar dainos stilistika, tematika, o gal melodiniai niuansai? Nustebino ir tai, kaip reagavo mūsų draugai išgirdę kūrinio demo versiją. Iš tiesų, kai pirmą kartą pati išgirdau šią dainą, ji grąžino tam tikrus mano gyvenimo prisiminimus ir, manau, kiekvienas joje gali rasti dalelę savo istorijos“, – sako grupės narė Ieva.


Didžioji dalis Sisters on Wire dainų, tai pozityvumo bei romantikos užtaisas, šį kartą „Taip jau gavosi“ yra minorinė ir pilna svaigios melancholijos.

„Sisters On Wire“/ Organizatorių nuotr.
„Sisters On Wire“/ Organizatorių nuotr.

„Dažnai santykiuose pasiekiamas tas etapas, kai didelė dalis tampa monotoniška. Atrodo, kažkur išblėsta noras stengtis, lyg nustoji branginti, rūpintis, padarai klaidų, pasakai tai, ko galbūt nereikėjo sakyti, arba tyli, kada reikėjo kalbėti. Viskas taip greitai keičiasi, kad tu tesiog negali rasti sau vietos ir vis galvoji „Kaip taip gavosi“? Būtent ši gyvenimiška problema apdainuota kūrinyje“, – sako Olegas.

Tokios tematikos kūriniui grupė parinko atitinkamą skambesį. Tai labiau elektroninė muzika, pagardinta svajingais gitaros garsais bei vokalo efektais. Įdomu tai, jog pagrindinę vokalo partiją atlieka grupės narė Ieva, tačiau dainos tekstas yra vyriškosios pusės mintys. „Man patiko ši idėja parašyti dainą iš vyriškos perspektyvos, bet pateikti ją moterišku balsu“, –  teigia dainos autorius Olegas.


Šiuo metu grupė uoliai įrašinėja naujas dainas ir atskleidžia, jog pavasarį išgirsite ir daugiau kūrinių lietuvių kalba!

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai