Premjera: charizmatiškieji „Makchu Pikchu“ pristato naują dainą „Kilom aukštai“

„Makchu Pikchu“/Nendrės Zilinskaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-23 08:00
Rokenrolo gurmanai jau daugiau nei 5 metus mėgaujasi ekstravagantiška „Makchu Pikchu“ kūryba ir griausmingais gyvais grupės pasirodymais. Išleidę 2 albumus, įvertinti M.A.M.A. apdovanojimu, rokenrolo džentelmenai neketina sustot ir šįkart klausytojams pristato šviežiausią savo kūrinį lietuvių kalba – „Kilom aukštai“.

Nors grupės archyvuose tai ne pirmasis lietuviškas kūrinys, tačiau iki šiol dažniausiai angliškai kūrusi grupė turi naują tikslą – albumą lietuvių kalba. Grupės vokalisto Edgaro Petrulio teigimu, ši daina yra iš tų, apie kurių prasmę, ar kam ji skirta, būtų protinga nutylėti. „Mano tikslas, kad kiekvienas dainą išgirstų ir pajustų per savo jausmų ir gyvenimo potyrių prizmę“.

 

„Makchu Pikchu“/Nendrės Zilinskaitės nuotr.
„Makchu Pikchu“/Nendrės Zilinskaitės nuotr.

„Mes ne tik scenoje, bet ir studijoje dirbam visi kartu. Kartais kūryba pareikalauja patiems kūrėjams ne visada malonių kūrybinių kančių, tačiau šįkart nutiko kiek neįprastai, tarsi visi iškart žinojom, apie ką bus daina, kaip ji skambės ir viskas vyko labai sklandžiai“, – pasakoja klavišais grupėje grojantis Vytis Smolskas. „Negalime nekurti, todėl mėgaujamės turėdami galimybę pasidalinti tuo, ką jaučiame. Man ši daina neša šviesulį. Nežiūrint į tai, kad grupės vokalisto Edgaro parašytas tekstas kažkam galbūt neatrodys linksmas, tai tėra kiekvieno interpretacija – kas vienam linksma, kitam – nebūtinai. Norisi viena, kad žmonės išlaisvėtų nuo įkaltų dogmų, vidinio ir išorinio kalėjmo“, – teigia Gediminas Andriškevičius, grupėje grojantis bosine gitara.

Grupės nariai dėkingi Leonui Somovui, kuris taip pat prisidėjo prie dainos gimimo. „Tikimės, kad šis kūrinys žmones pakylės, padės atsigauti po visus mus vienaip ar kitaip palietusio, bei pakeitusio neįprasto gyvenime periodo. Nekantriai laukiam, kada grupė šį kūrinį pristatys būsimuose koncertuose“, – sako grupės vadybininkas Domas.

Įvertinkite naujausią Makchu Pikchu dainą Kilom aukštai”: 

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai