Prekyboje pasirodė dar šimtas papildomų bilietų į Sauliaus Prūsaičio koncertą Trakų pilyje

Saulius Prūsaitis / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-04 12:51
Sauliaus Prūsaičio mėnuo prasidėjo bene geriausia žinia, kurios jis galėjo tikėtis. Visi daugiau nei tūkstantis bilietų, kuriuos planuota parduoti į jo koncertą Trakų pilyje, jau išgraibstyti. Koncerto rengėjai nusprendė dainininko gerbėjams skirti dar šimtą papildomų, stovėti skirtų bilietų į šį išskirtinį pasirodymą, kuris vyks liepos 10-ąją.

MTV Europos apdovanojimo (su grupe „Happyendless) laimėtojas, muzikos autorius ir atlikėjas  Saulius Prūsaitis birželio pabaigoje sulaukė dar vieno savo kūrybos įvertinimo. Net aštuoniems Latvijos teatro apdovanojimams „Aktorių naktis“ nominuota latviškoji Oskaro Koršunovo režisuoto spektaklio „Išvarymas“ versija. Geriausiu kompozitoriumi pretenduoja tapti jai muziką sukūręs Saulius Prūsaitis.

Dar smagiau – kad po pavasarį įvykusių pasirodymų pilnutėliuose Vilniaus kongresų rūmuose ir Šv.Kotrynos bažnyčioje Saulius gali pasigirti ir anšlagu Trakų pilyje, kurioje savo koncertą   surengs pirmąjį kartą. Visos sėdėti skirtos vietos – jau užimtos, tačiau dar galima įsigyti 100 papildomų stovimų bilietų.

„Vasarą Lietuvoje vyksta daugybė įvairių koncertų ir festivalių. Man džiaugsmas ir garbė, kad žiūrovai renkasi mano pasirodymą. Tai įkvepia su dar pakilesne nuotaika ruoštis šiam koncertui. Bus tikrai gerai“, – liepos 10-osios vakaro jau laukia dainininkas.

„Daugiausia dirbame su užsienio žvaigždėmis. Ilgai rinkomės, kurio Lietuvos atlikėjo pasirodymą surengti Trakų pilyje. Neprašovėme – brandi ir įdomi Sauliaus kūryba domina įvairaus amžiaus publiką, o bilietų pardavimai net pranoko mūsų lūkesčius“, – sako koncertą organizuojančios agentūros „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.

Koncerte, į kurį parduodami paskutiniai bilietai, Saulius Prūsaitis su grupe atliks savo solinę kūrybą. Renginyje su juo pasirodys ir choras „Ąžuoliukas“, vadovaujamas Vytauto Miškinio.

Greta hitų „Meile tu“, „No More Drama“ ir kitų jau gerai žinomų dainų skambės ir premjeros. „Yra naujų dainų, kurioms pristatyti šis koncertas – pati geriausia vieta“, – sako Saulius Prūsaitis.

Paskutiniai 100 bilietų į Sauliaus Prūsaičio koncertą Trakų pilyje platinami visose „Ticketpro“ kasose ir internetu – www.ticketpro.lt

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai