Prašovė pro šalį: blogiausiai apsirengusios „Emmy“ apdovanojimų viešnios

„Emmy“ apdovanojimų viešnios: Alia Shawkat, Laura Carmichael, Sarah Hyland, Alexandra Billings ir Ariel Winter / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-19 11:29
„Emmy“ apdovanojimuose dalyvavusios televizijos aktorės ilgai ir kruopščiai rinkosi, ką apsirengti tokiam svarbiam ir iškilmingam renginiui, tačiau toli gražu ne visoms pavyko sužibėti.

Sekmadienio vakarą (Lietuvos laiku – naktį iš sekmadienio į pirmadienį) Los Andžele vykę „Emmy“ apdovanojimai įdomūs buvo ne tik gerų televizijos serialų gerbėjams, bet ir mados žinovams bei smalsuoliams, kuriems visada įdomu pažiūrėti, kaip apsirengė garsenybės.

Tradiciškai po tokių renginių pasipila apžvalgos, kas ant raudonojo kilimo atrodė geriausiai, o kas persistengė ar, priešingai, visiškai nepasistengė dėl savo įvaizdžio.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Emmy“ laureatės Julios Louis-Dreyfus džiaugsmas ir skausmas: apdovanojimą gavo 2 dienos po tėvo mirties

Šįkart mados kritikų strėlės smigo į Sarah Hyland, Ariel Winter, Anną Chlumsky, Amy Poehler, Mandy Moore, Constance Zimmer, Alexandrą Billings, Laurą Carmichael, Hari Nef, Carly Chaikin, Chelsea Peretti, Lauren Adams ir Alią Shawkat.

Mados kritikų nuteistos „Emmy“ viešnios – Žmonės.lt galerijoje:

O koks jūsų verdiktas? Savo nuomonę apie blogiausiai apsirengusias garsenybes išsakykite komentaruose!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai