Šventės metu moterys paaukojo vėžiu sergančio mažylio gydymui virš 1000 eurų

Žymios moterys rinkosi į labdaringą vakarą / Akvilės Razauskienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-09 14:47
Trečiadienio vakarą žinomos ir socialiai aktyvios moterys rinkosi į labdaringą šventę. Jas suvienijo noras padėti akies vėžiu sergančiam 10 mėnesių mažyliui Martynui. Vakaro metu moterys ir jų atžalos ne tik produktyviai leido laiką, bet ir surinko 1245 eurus vaikučio gydymui Šveicarijoje.

„Minimukų namukų“ ketvirtasis gimtadienis atvykusioms viešnioms buvo ne tik prasmingas, bet ir malonus: vaikų laukė Elzos ir Anos programa, begalės dovanų, Liucinios Rimgailės kepyklėlės „Liu patty“ skanėstai bei tortas, neribotos šėlionės žaidimų kambaryje bei fotografuojanti mašina. Atvykusios šeimos taip pat galėjo profesionaliai įsiamžinti pas fotografę Akvilę Razauskienę („Razauskai Photography“).

Į renginį atvyko ir žinomos moterys – Renata Jampolskė, Baiba Skurstene, Liucina Rimgailė, o jam dirigavo Ineta Puzaraitė-Žvagulienė.

„Mamų unijos“ įkūrėja Eglė Melinauskienė ir renginio sumanytoja, „Minimukų namukų“ savininkė Ina Zinkevičienė džiaugiasi, kad jas supa tiek daug gerų žmonių, kurie ne tik aukojo pinigėlius mažyliui Martynui, bet ir neatlygintai prisidėjo prie šios kilnios šventės.

„Esu labai laiminga. Ši surinkta suma – gera pradžia ir puikus įrodymas, kiek daug galime suvienydami jėgas. Be galo smagu, kad turime tokius šaunius partnerius, kurie sukūrė tokią gražią šventę norėdami padėti Martynui. Ačiū „A management“ komandai, kad svajonės tapo realybe.”

Mažyliui Martynui nebūtų pavykę surinkti pinigėlių ir be „Party Inbox“, „Pono Baliono“ šventinio dekoro, lengvų „Spoon to the moon“ užkandžių. Prisidėti kviečiame ir jus!

Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“

Sąskaitos Nr. LT77 7300 0101 4079 5625

Paskirtis: Martynas

Bankas – Swedbank

Įm. kodas: 302288579

BIC – HABALT22

Paypal:egle@mamuunija.lt

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai