Prašmatnioje vakarienėje Bekingemo rūmuose – ir George‘as Clooney su žmona Amal

George'as ir Amal Clooney Bekingemo rūmuose/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-13 11:46
Antradienio vakarą Didžiosios Britanijos princas Charlesas pakvietė gerus karališkosios šeimos bičiulius George‘ą ir Amal Clooney labdaringos vakarienės.

Į puotą rūmuose atvyko verslininkai, garsūs draugai ir princo Charleso įsteigto fondo „The Prince‘s Trust Group“ remėjai. Bekingemo rūmuose apsilankė ir Amal Clooney su vyru George‘u Clooney.

Ypatingos progos taip pat nepraleido aktoriai Chiwetelas Ejioforas, Luke‘as Evansas, Tamsinas Egertonas, Joshas Hartnettas ir Benedictas Cumberbatchas. 


George'as ir Amal Clooney Bekingemo rūmuose/Vida Press nuotr.
George'as ir Amal Clooney Bekingemo rūmuose/Vida Press nuotr.

George'as Clooney ir Amal ne kartą įrodė, kad yra išties artimi karališkosios šeimos draugai. Pora dalyvavo ir gegužę vykusiose Sasekso hercogų Meghan ir Harry vestuvėse, o po jų kilus paskaloms, neva Meghan Markle yra sudėtingo būdo, abu gynė amerikiečių kilmės aktorę.

Apie M. Markle prichologinę būklę G. Clooney pasakojo australų žurnalui. Aktorius prisipažino esąs sunerimęs dėl to, kad nepasikartotų princesės Dianos istorija (Diana žuvo autoįvykyje Prancūzijoje, bėgdama nuo paparacų, – red.).

„Aš norėčiau pasakyti, kad žmonės visur persekioja Meghan. Ji yra nėščia. Ir ji yra juodinama, persekiojama tais pačiais būdais, kaip ir Diana. Istorija ir vėl kartojasi. Mes visi matėme kuo tai baigėsi“, – „Who“ žurnalui sakė G. Clooney. 

Naujausi straipsniai