Prašmatniame vakarėlyje apsilankiusi R. Piekautaitė papasakojo apie vietą, į kurią sugrįžta jau 16 metų

Martynas Tyla ir Neringa Zeleniūtė, Tadas Rimgaila, Kęstutis Verslovas ir Ramunė Piekautaitė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-13 20:40
Ketvirtadienio vakarą Vilniuje duris po rekonstrukcijos atvėrė atsinaujinęs ir išsiplėtęs didžiausias Lietuvoje viešbutis „Radisson Blu Hotel Lietuva“. Reikšminga proga pažymėta iškilmingu vakarėliu, kurio metu garsūs kviestiniai svečiai pirmieji išvydo įgyvendintus pokyčius. Šiandien čia apsilankiusi dizainerė Ramunė Piekautaitė ir Kęstutis Verslovas sutiko pakeliauti ne tik po naująjį pastatą, bet ir išduoti, kokioms vietoms jų širdys prijaučia labiausiai.

Kad pačiame sostinės centre įsikūrusiame viešbutyje vyks kažkas ypatingo, tapo aišku dar ketvirtadienio naktį – viešbutis „Radisson Blu Hotel Lietuva“ sužibo ryškiomis žymiausio šalyje šviesų dizainerio Arvydo Buinausko kurtomis šviesomis, aplinkinių susidomėjimą kėlusiomis visą naktį.

Tokios subtilios užuominos atomazga aiški tapo sulaukus vakaro, kai per pagrindinį „Radisson Blu Hotel Lietuva“ įėjimą, žengdami aukso spalvomis žėrinčiu kilimu vienas po kito ėmė rinktis kviestiniai svečiai. Iš viso viešbučio atidaryme po pusantrų metų trukusios rekonstrukcijos dalyvavo per 250 svečių – garsių verslo, kultūros, pramogų ir politikos pasaulio atstovų.

Tarp jų – dizainerė Ramunė Piekautaitė ir verslininkas Kęstutis Verslovas, žurnalistas Edvardas Žičkus, dainininkė Kristina Ivanova, miesto meras Remigijus Šimašius, laidų vedėjas, kuris tapo ir šio vakaro vedėju, Rolandas Vilkončius ir kiti.

Dizainerė Ramunė Piekautaitė su vyru, verslininku Kęstučiu Verslovu kasmet aplanko daugiau nei dešimtį viešbučių. Keliauti jiems tenka tikrai dažnai, todėl paklausti, kas viešbutyje svarbiausia, kad jaustųsį gerai, abu susižvalgė ir šyptelėjo:

„Man svarbiausia yra, jog viskas būtų kaip namuose. Malonu grįžti į tuos viešbučius, kur tave pažįsta, žino tavo norus ir sutinka su džiaugsmu“, – sakė Kęstutis.

„Dėl to mes kartais susiginčijame, nes man beveik visuomet norisi pabandyti kažką naujo. O pats viešbučio jausmas – išties puikus. Na, nes namai yra namai, o čia tarsi kažkas naujo. Žinoma, kad ilgiau keliaujant, svarbus yra komfortas. Grožiuosi įvairiais viešbučių dizainais, man tikrai įdomu, kai interjeras – neeilinis. Patinka viešbučiai su istorijomis“, – pasakoja Ramunė.

Pora neslėpė, kad po tiek metų buvimo kartu, jie jau išmoko rasti kompromisą, o pats geriausias pasaulyje viešbutis jiems yra tas, į kurį grįžta jau 16 metų.

„Sen Tropė miestelyje mes turime tokią vietą, kur su Ramune visąlaik važiuojame. Mūsų santykis su personalu yra išties artimas, o sugrįžus viskas atrodo taip pat, kaip būtume palikę“, – su susižavėjimu kalbėjo Kęstutis.


Prabangioje šventėje VIP svečiai įvertino mėgstamo sostinės veišbučio pokyčius / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Prabangioje šventėje VIP svečiai įvertino mėgstamo sostinės veišbučio pokyčius / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Ramunei Sen Tropė esanti vieta brangi dėl gražaus parko aplinkui. Abu vienbalsiai sutarė, kad puikiausias metų laikas yra vasara ir kad ten atsidurti šiuo metų laiku jiems visuomet gera.

Atsinaujinusio viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ atidarymo vakaras prasidėjo unikaliu rinktinių choristų pasirodymu – stebindami svečius, talentingi atlikėjai vienas po kito keliavo į sceną iš skirtingų viešbučio erdvių, kartu atlikdami pasaulyje garsaus dainininko Justino Timberlake‘o kūrinį „Can‘t stop the feeling“. Toks specialiai šiam vakarui susibūrusio choro pasirodymas netruko sulaukti gausybės aplodismentų.

Dosnių komplimentų sulaukė ir tiesiai iš Italijos į Vilnių vien dėl šios šventės atvykusių virtuvės šefų Fabrizio Righetti ir Bernd Kirsch paruoštos vaišės. Gurmaniški užkandžiai viliojo susirinkusiuosius ragauti dar ir dar, todėl ne vienas tikino žūtbūt užsuksiantis į atsinaujinusį „Radisson Blu Hotel Lietuva“ restoraną.

Galiausiai svečiai nepraleido progos savo akimis pamatyti, kokie pokyčiai viešbutyje įgyvendinti rekonstrukcijos metu.

Naujai duris atvėręs keturių žvaigždučių „Radisson Blu Hotel Lietuva“ šiemet virto dviejų pastatų kompleksu: greta pagrindinio viešbučio pastato iškilo aštuonių aukštų priestatas, kuriame įrengti aukštesnės „Premium“ klasės, išskirtinio interjero kambariai. Pokyčiai palietė ir likusias viešbučio erdves: išplėstas restoranas, automobilių stovėjimo aikštelė, atnaujintas vestibiulis, sveikatingumo centras ir kitos svečių patogumui skirtos erdvės.

Po atnaujinimo „Radisson Blu Hotel Lietuva“ išlaikė didžiausio viešbučio Lietuvoje pozicijas – jame įrengti 456 kambariai.

Naujausi straipsniai